2011 Balandžio 22

Nominacijos

“Time” “įtakingiausiu žmogumi” paskelbė Egipto revoliucionierių

veidas.lt

time-cover

JAV žinių žurnalas “Time” paskelbė šių metų “įtakingiausių žmonių” šimtuką. Pirmuoju numeriu sąraše įrašytas revoliucijos Egipte

koordinatorius, “Google” bendradarbis Vaelas Gonimas (Wael Ghonim), praneša agentūra AFP.

“Vaelas Gonimas atstovauja jaunimui, kuris sudaro Egipto visuomenės daugumą. Jis suprato, kad tokie socialiniai tinklai, kaip “Facebook”, yra galinga jėga idėjoms skleisti ir žmonėms mobilizuoti”, – taip egiptietį aktyvistą žurnale apibūdino Egipto Nobelio taikos premijos laureatas Mohamedas el Baradėjus (Mohamed el Baradei).

Tarp 100 įtakingiausių pasaulio žmonių yra ir daugiau interneto galingųjų, pavyzdžiui, “Wikileaks” portalo įkūrėjas Džulianas Asandžas (Julian Assange), “Facebook” vadovas Markas Cukerbergas (Mark Zuckerberg) bei vienas “Google” įkūrėjų Laris Peidžas (Larry Page).

Kiekvienais metais “Time” renka įtakingiausias politikos, verslo, mokslo ir kultūros asmenybes.

Į sąrašą, be kitų, pateko JAV prezidentas Barakas Obama (Barack Obama) su žmona Mišele (Michelle), Prancūzijos prezidentas Nikolia Sarkozi (Nicolas Sarkozy), Vokietijos kanclerė Angela Merkel (Angela Merkel), Didžiosios Britanijos ministras pirmininkas Deividas Kameronas (David Cameron), o taip pat Europos centrinio banko vadovas Žanas Klodas Trišė (Jean-Claude Trichet), kinų menininkas Ai Veivei (Ai Weiwei), princas Viljamas (William) su būsimąja savo žmona Keit (Kate), Argentinos futbolo žvaigždė Lionelis Mesis (Lionel Messi) bei kanadietis atlikėjas Džastinas Byberis (Justin Bieber).

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...