2011 Balandžio 26

Politika

Tiesioginiai merų rinkimai būtų geriau

veidas.lt

FB-SM147609

Tiesioginiai mero rinkimai būtų padėję išvengti nusivylimo kai kuriais atvejais renkant miestų vadovus, sako prezidentės Dalios Grybauskaitės patarėjas.

Linas Balsys interviu Žinių radijui sakė, kad šalies vadovė palaiko tiesioginių mero rinkimų idėją.

“Ta idėja žmonėms patinka. Po rinkimų kai kai kuriuose miestuose ilgai vyko emocingos mero posto dalytuvės, koalicijų formavimas, teko girdėti žiniasklaidoje, žmonių skambučių ir laiškų sulaukti, kurie atkreipdavo dėmesį, kad tiesioginiai merų rinkimai būtų geresnė, paprastesnė išeitis. Žmonės labiau jais pasitikėtų”, – kalbėjo prezidentės atstovas spaudai.

L.Balsys atkreipė dėmesį, kad kai kuriuose miestuose daugiausiai balsų surinkusios politinės jėgos nebūtinai gavo mero postą.

“Dabar kai kur esama tam tikro galbūt ir nusivylimo, nes žmonės balsavo už vieną politinę jėgą tikėdamiesi, kad meras bus tos ar kitos srovės atstovas, o tam tikrų koalicijų, tam tikrų derybų būdu staiga pasirodo, kad meras yra kas nors visai kitas ir nebūtinai iš tos daugumos, kuri laimėjo”, – kalbėjo prezidentės patarėjas.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...