2010 Spalio 19

SAM

Sveikatos apsaugos ministerija teigia šantažui nepasiduosianti

veidas.lt

Sveikatos apsaugos ministerija (SAM) atkreipia dėmesį į pastaruoju metu augančią neigiamą tendenciją, kuomet vaistų pardavėjai neetiškai pasinaudodami lėtinėmis ligomis sergančiais pacientais, rengia teatralizuotas apmokamas viešųjų ryšių akcijas per kurias daro tiesioginį spaudimą valstybinėms institucijoms, kad būtų priimti jų verslui palankūs sprendimai.

Neetiškomis viešųjų ryšių akcijomis daromas tiesioginis spaudimas valstybinėms institucijoms, siekiant ne pacientų gerovės, o dar didesnių pelnų savo verslui. Tokias viešas akcijas rengia ne patys vaistų pardavėjai, o nusamdytos profesionalios viešųjų ryšių bendrovės, kurios organizuoja teatralizuotus vaidinimus, o jiems fiksuoti taip pat už pinigus perka žiniasklaidą.

SAM ragina visuomenę, medikus, žiniasklaidą, verslą pristatant bei vertinant su ligomis ir jų gydymu susijusias problemas būti atsakingais, kritiškais ir etiškais.

Sveikatos apsaugos ministerija pabrėžia, kad yra atvira dalykinėms diskusijoms ir jai vienodai rūpi kaip padėti visiems sveikatos problemų turintiems gyventojams, tačiau tikrai nepasiduos neetiškam, neretai su elementariu žmogiškumu prasilenkiančiam vaistų pardavėjų šantažui.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...