2010 Balandžio 23

Melagingas pranešimas

Sulaikytas teismus žadėjęs sprogdinti vyras

veidas.lt

Penktadienio naktį sulaikytas Radviliškio rajono gyventojas, kuris įtariamas ketvirtadienį melagingai pranešęs Lietuvos vyriausiajam administraciniam teismui (LVAT) ir Šiaulių apygardos administraciniam teismui, jog juose padėti sprogmenys.

Pareigūnai prieš vidurnaktį atvyko į 27 metų D.J. namus Pakiršinio kaime, jį sulaikė ir uždarė į Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato (AVPK) areštinę, pranešė Šiaulių AVPK. Jam pareikšti įtarimai dėl viešosios tvarkos pažeidimo.

Pranešimas apie užminuotą Šiaulių apygardos administracinį teismą Šiaulių pareigūnus pasiekė ketvirtadienį apie 8.44 val. Anonimas pranešė, kad po pastatu padėtas sprogmuo, nes jis yra nepatenkintas vieno teisėjų darbu – tuo, kad teisėjas esą blogai išnagrinėjo jo bylą.

Pasak policijos, pagrasinęs susprogdinti teismo pastatą, skambinusysis pareikalavo apie jo grasinimus nepranešti policijai, nes priešingu atveju pastatas išlėks į orą.

Po penkių minučių analogiško skambučio sulaukė LVAT.

Iš teismų pastatų buvo evakuoti visi teisėjai ir teismo personalas, įvesta policinė priemonė “Skydas”, iškviestos specialiosios tarnybos. Įvykio vietas apžiūrėję Antiteroristinių operacijų rinktinės “Aras” Sprogmenų paieškos ir neutralizavimo skyriaus pareigūnai konstatavo, kad sprogmenų nėra.

Kol vyko sprogmenų paieška, Lietuvos kriminalinės policijos biuras ir Šiaulių miesto policijos komisariato pareigūnai nustatė, kad vyras skambino stacionariuoju telefonu.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...