2011 Gegužės 10

Su aukštesnio lygio specialistais tarsis internetu

veidas.lt

BFL

Poliklinikų, rajonų, regionų ligoninių, kuriose nėra aukšto lygio specialistų kardiologų, gydytojai, vertindami sudėtingus atvejus, galės internetu konsultuotis su aukštesnio lygio specialistais.

Gydytojai kardiologai skaitmeninius medicininius vaizdus perduos aukštesnio lygmens specialistams. Šie, gavę tuos duomenis, galės operatyviai pateikti paciento tyrimo įvertinimą. Tokiu būdu pacientui galės būti nustatyta diagnozė jam neišvykus iš gyvenamosios vietos.

“Tai galimybė priartinti kardiologijos paslaugas prie paciento, nevarginant jo kelionėmis po Lietuvos širdies klinikas. Neabejotina, kad šių paslaugų teikimas ne tik suteiks galimybę greičiau ir kokybiškiau diagnozuoti susirgimą, bet ir sumažins pacientų eiles tretinio lygio sveikatos priežiūros įstaigose”, – Sveikatos apsaugos ministerijos pranešime spaudai cituojama viceministrė Nora Ribokienė.

Tokią galimybę sudaro telekardiologijos paslaugų teikimą bei apmokėjimo iš Privalomojo sveikatos draudimo fondo (PSDF) tvarką reglamentuojantis sveikatos apsaugos ministro Raimondo Šukio pasirašytas įsakymas.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...