2011 Gegužės 07

Pinigai

Vartotojai paslaugoms internete jau išleido 2 mln. Lt

veidas.lt

Lietuvos vartotojai, atsiskaitydami padidinto tarifo SMS žinutėmis, internete daugiausiai pinigų išleidžia mokamiems žaidimams ir papildomoms paslaugoms pažinčių ir skelbimų svetainėse, rodo SMS žinučių siuntimo paslaugą teikiančios bendrovės “EVP International” surinkti duomenys.

Įdomu, kad internete išleidžiama suma nuolat didėja. Kaip informavo “EVP International” rinkodaros specialistė Liudmila Rumbutienė, 2010 m. atsiskaitydami SMS žinutėmis gyventojai už paslaugas internete sumokėjo 5,6 mln. Lt, o šiemet per tris mėnesius – jau 2 mln. Lt. Per pastarąjį pusmetį vartotojų suneštus pinigus išsidalijo 1478 interneto projektų savininkai.

“EVP International” pateikta statistika rodo, kad pastarąjį pusmetį (2010 m. spalio–2011 m. kovo mėn.) aktyviausiai lėšas per SMS atsiskaitymus rinkosi žaidimų svetainės – 735 žaidimų svetainės ir serveriai susirinko 2,78 mln. Lt. Už interneto paslaugas vartotojai SMS žinutėmis sumokėjo 732 tūkst. Lt. Tuo tarpu 95 pažinčių svetainės išsidalijo 325 tūkst. Lt, o 107 skelbimų portalai – 280 tūkst. Lt.

Prie daugiau iš mokamų paslaugų užsidirbančių portalų galima priskirti ir mokslo interneto svetaines (206 tūkst. Lt per pusmetį), pramogų, muzikos ir video portalus (160 tūkst. Lt), spaudos, knygų ir naujienų portalus (113 tūkst. Lt). Tuo tarpu paramai atsiskaitydami SMS žinutėmis gyventojai internete skyrė 56 tūkst. Lt, už radijo stočių teikiamas paslaugas – 44,6 tūkst. Lt, o lošimų bendrovės ir kreditų įmonės internete užsidirbo 82 tūkst. Lt per pusmetį.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...