2011 Sausio 25

Teroro aktas

Sprogimą Domodedove įvykdė vyras

veidas.lt

Teroro aktą Domodedove, pirminiais duomenimis, įvykdė vyras, pranešė agentūrai “Interfax” šaltinis teisėsaugos institucijose.

“Remiantis dauguma liudytojų, taip pat vaizdo stebėjimo kamerų įrašais, galima manyti, kad teroro aktą Domodedove įvykdė vyras”, – sakė agentūros pašnekovas.

Pasak jo, tai, kad sprogimą įvykdė teroristė-mirtininkė, teigia tik vienas liudytojas, kurio parodymai tikrinami.

Anksčiau “Interfax” šaltinis teisėsaugos institucijose pranešė, kad vienas liudytojų, kuris buvo netoli sprogimo epicentro, pranešė matęs, kaip sprogo moters, apsirengusios juodais rūbais, bagažas.

Rusijos valstybinis televizijos kanalas “Vesti” cituoja vieno tragedijos liudininkų žodžius: jis teigia, kad prieš susprogdindamas sprogdinimo įtaisą mirtininkas sušuko “Aš jus visus nužudysiu!”.

Iš pradžių buvo pranešta, kad sprogimas nugriaudėjo bagažo gavimo zonoje, į kurią negali įeiti pašaliniai, bet Domodedovo atstovė Jelena Galanova interviu agentūrai “Interfax” pabrėžė, kad tai įvyko atvykimo salėje, į kurią gali laisvai ateiti piliečiai, kurie nėra keleiviai”.

Tuo metu salėje buvo daug keleivių: ką tik oro uoste nutūpė keli lėktuvai, atskridę iš kitų šalių, tarp jų vienas iš Didžiosios Britanijos.

Tarp sprogimo aukų, Tyrimų komiteto duomenimis, yra keli užsieniečiai: tai Tadžikistano, Moldovos ir kelių Europos Sąjungos šalių piliečiai, tarp jų du Britanijos piliečiai.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...