2011 Gegužės 18

Skelbti kandidatūrą į prezidentus – dar ne laikas

veidas.lt

Scanpix

Rusijos prezidentas Dmitrijus Medvedevas pareiškė, kad laikas paskelbti, dalyvaus jis ar nedalyvaus būsimuose prezidento rinkimuose, dar neatėjo.

“Tokio pobūdžio sprendimai turi būti daromi būtent tada, kai jau pribrendo tam visos prielaidos, kai tai turės galutinį politinį efektą”, – pabrėžė D. Medvedevas spaudos konferencijoje Skolkove trečiadienį.

“Todėl tokiems sprendimams paskelbti reikia pasirinkti kiek kitokias formas nei spaudos konferencija, nors tai atrodo labai gražu ir viliojama”, – pabrėžė valstybės vadovas.

“Tokie sprendimai turi būti priimami kiek kitaip ir skelbiami kiek kitaip”, – pažymėjo jis, pridurdamas, kad “kiekvienas politikas turi daryti tokius pareiškimus tada, kai mano esant tai reikalinga”.

“Visame pasaulyje yra daug politinių veikėjų, kurie iš karto pasibaigus politinei kampanijai daro pareiškimą, kad ketina balotiruotis į prezidentus, ir dažniausiai šie pažadai niekuo nepasibaigia”, – sakė D. Medvedevas.

Prezidento požiūriu, protinga yra tokia praktika, kuri atveda į sėkmę.

“Kad ir ką girdėčiau šia tema: vienoje šalyje jau padarytas pareiškimas, kitoje šalyje padarytas pareiškimas, o mūsų šalyje tyla – dar kartą pabrėžiu, viskas turi vykti pagal tam tikrą visiškai protingą scenarijų”, – pabrėžė valstybės vadovas.

D. Medvedevas pažymėjo, jog tikėjosi, kad klausimas dėl jo galimo dalyvavimo prezidento rinkimuose bus užduotas pirmasis, bet jis buvo ketvirtasis.

Jo nuomone, politinis gyvenimas paklūsta tam tikroms technologijoms, kurių būtina laikytis.

“Mes dirbame šį darbą, kad pasiektume savo tikslus. O didelis tikslas – pakeisti gyvenimą į gerąją pusę”, – pažymėjo prezidentas.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...