2010 Spalio 21

Dmitrijus Medvedevas

“Perkrovą” užtikrino geri santykiai

veidas.lt

Rusijos prezidentas Dmitrijus Medvedevas mano, kad užsienio politikoje didelę reikšmę turi asmeniniai santykiai tarp valstybių vadovų ir pažymi, jog būtent tai žymiu mastu lėmė “perkrovos” su JAV sėkmę.

“Akivaizdu, jog “perkrovos” su JAV sėkmė daug kur susijusi su tuo, kad susiklostė geri santykiai su prezidentu Obama, asmeniniai santykiai”, – sakė D.Medvedevas susitikime su Miuncheno konferencijos saugumo politikos klausimais išvažiuojamojo posėdžio dalyviais.

Drauge jis pabrėžė, jog “tai ne viskas užsienio politikoje”, bet patikslino, kad asmeniniai santykiai daug kur padeda surasti sprendimus įvairiais klausimais.

D.Medvedevas pabrėžė, jog kiekvienas prezidentas vykdo savo užsienio politiką, ir pridūrė, kad Rusijos “prioritetai yra tie patys, kaip ir anksčiau”, bet “kai kurie dalykai užsienio politikoje keičiasi”.

“Tai galima pavadinti modernizavimu. Todėl, aš manau, reikia tiesiog mokėti girdėti vienas kitą ir plėtoti gerus santykius”, – sakė prezidentas.

Valstybės vadovas pridūrė negalįs kalbėti apie sėkmingą ekonomikos modernizavimą šalyje. Jis taip pat pažymėjo, kad tam tikri institutai dirba, “šis procesas pradėtas”.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...