2013 Balandžio 17

Skaitmeninė spauda namų tekstilėje

veidas.lt

Serge_blue_sfeer
Tobulėja skaitmeninės spaudos panaudojimo galimybės namų tekstilėje. Atsirandant naujoms technologijoms tobulėja ne tik galimybės išgauti norimus raštus ant audinio  bet ir ilgėja pačio audinio ilgaamžiškumas po dekoravimo.
Apie skaitmeninės spaudos ypatumus ant tekstilės gaminių pasakoja internetinės namų tekstilės parduotuvės „Fėjos namai“ produktų vadovė Svajūnė Sabaliauskaitė.
Bėgant laikui atsiranda vis naujų dizaino atmainų. Mada keičiasi ir įgauna naujas formas visoje mus supančioje aplinkoje: drabužiuose, avalynėje, kosmetikoje ir t.t.  Ne išimtis ir namai. Tai erdvė, kurią galime formuoti kiek tik leidžia fantazija. Namų jaukumo formavimui nėra apribojimų, o tai leidžia susikurti išties jaukią erdvę pagal kiekvieno poreikius. Jaukumą, komfortą  kuriame pasitelkę spalvų gamas, įdomius ir išraiškingus baldus, išskirtinius audinius  ar namų dekoro aksesuarus.
„Viena iš svarbiausių namų zonų, kurioje praleidžiame didžiausią paros dalį, yra miegamasis, todėl  būtent jo jaukumui reikėtų skirti daugiausia dėmesio. Svarbu, kad miegamajame vyraujančios spalvos visuomet sukeltų tik geras emocijas ir nuteiktų pozityviai. Tam neretai pasitelkiame šiltus, jaukius raštus, ornamentus, piešinius ant patalynės“, – pasakoja „Fėjos namai“ produktų vadovė Svajūnė Sabaliauskaitė.
Pavasariniam, žaismingam miegamojo interjerui dizaineriai siūlo prikelti spalvas iš žiemos snaudulio ir kambarį papuošti gyvais, pavasariškais tonais. Tai įgyvendinti galima naudojant skaitmeninę spaudą. Viena iš galimybių – patalynės puošyba.
Spalvota skaitmeninė spauda -  bene moderniausias spausdinimo metodas ant tekstilės. Ši technologija tinkama spausdinti ant įvairiausios rūšies tekstilės: drobės ar satino. Vandens pagrindu pagaminti dažai, naudojami spausdinimui tiesiogiai ant audinio. Tai sukuria nudažyto audinio pluošto efektą. Šiuo metodu spausdinami įvairiaspalviai vaizdai bei fotografijos. Spalvota skaitmeninė spaudos technologija tinka švelniai spaudai, kuri padengia dažais audinio pluoštą.
Skaitmeninė spauda ant audinio sukuria įspūdingas ilgaamžiškas spalvas. Kitaip nei paprastas dažytas audinys, tekstilė su skaitmenine spauda išlaiko sodrias spalvas net po daugkartinio skalbimo. Patalynė lėčiau dėvisi ir tarnauja ištisus metus.
„Fotografijos principas ant audinio suteikia kambariui modernumo, žaismingumo, linksmų potepių, kurie sukuria jaukią atmosferą ir padeda greičiau atsipalaiduoti po įtemptos darbo dienos“, – pasakoja Svajūnė Sabaliauskaitė.
Internetinėje namų tekstilės parduotuvėje „Fėjos namai“ galima rasti įvairių audinių patalynės komplektų bei pasisemti idėjų jaukių namų dekoravimui skaitmeninės spaudos pagalba.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...