2010 Lapkričio 03

Spauda

V. Mazuronis siūlo nedidinti laikraščių pristatymo kainos kaimo teritorijose

veidas.lt

Reaguodamas į iš Nacionalinės rajonų ir miestų laikraščių leidėjų asociacijos gautą informaciją, kad AB “Lietuvos paštas” 2011 m. ketina didinti laikraščių pristatymo kaimo teritorijose kainas (kai kuriais atvejais net 65 procentais), Seimo frakcijos “Tvarka ir teisingumas” seniūnas Valentinas Mazuronis kreipėsi į susisiekimo ministrą Eligijų Masiulį.

Atvirame laiške parlamentaras kategoriškai reikalauja, kad ministras per savo deleguotus valdybos narius nedelsiant įsikištų į šį procesą ir imtųsi priemonių.

Anot Seimo nario, paštininkas kaimuose yra vienintelis šios paslaugos teikėjas bei vienintelė žmonių sąsaja su aplinka už jų kiemo ribų. Todėl pakėlus regioninės spaudos pristatymo kainas regionų gyventojai netektų dažnu atveju vienintelio informacijos šaltinio, kuris supažindina juos su rajono naujienomis, problemomis, vietos valdžios darbu, teikiamomis paslaugomis.

Parlamentaras tikisi, kad ministras atsižvelgs į jo pastebėjimus ir kuo skubiau imsis ryžtingų veiksmų, kad galutinai nebūtų sužlugdyta regioninė spauda ir žmonių galimybės kaimuose gauti informaciją.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...