2010 Rugsėjo 01

Problema

Šiukšlininkai aplinkkeliu į Kazokiškių savartyną nesinaudoja

veidas.lt

Nors atliekoms į Kazokiškių sąvartyną gabenti yra nutiestas specialus aplinkkelis, atliekų vežėjai juo retai naudojasi ir suka artimesniu keliu per Alesninkų kaimą (Vievio sen., Elektrėnų sav.).

Šio kaimo gyventojai skundžiasi oro tarša, kurią sukelia per gyvenvietę nuolat važinėjantys sunkiasvoriai automobiliai. Kaip spręsti problemą, Vilniaus regiono aplinkos apsaugos departamento pareigūnai ir Elektrėnų savivaldybės atstovai aptarė per surengtą susitikimą su Alesninkų bendruomene. Kaimo gyventojai įsipareigojo aplinkosaugininkams pranešti labiausiai gamtinę aplinką teršiančių automobilių registravimo numerius. Tai leis nustatyti automobilių savininkus.

Stambiausiems atliekų vežėjams yra primygtinai rekomenduota naudotis aplinkkeliu ir nevažiuoti per Alesninkus. Taip pat bus pastatyti papildomi kelio ženklai, informuojantys, kaip privažiuoti prie šio sąvartyno. Tai irgi padėtų išvengti maršruto per Alesninkų gyvenvietę. Jeigu šios priemonės nepadės, teks statyti draudžiamuosius kelio ženklus, apribojančius sunkiasvorių transporto priemonių eismą per Alesninkus.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...