2010 Balandžio 02

Sveikatos draudimas

Bus priimti sprendimai dėl sveikatos draudimo įmokų

veidas.lt

Vyriausybė šiandien svarstys privalomo sveikatos draudimo įmokų grąžinimo klausimą. Pasak premjero Andriaus Kubiliaus, bus priimta “kai kurių sprendimų”.

“Yra dalykų, kurie išaiškėjo, į kai kuriuos mes žiūrime labai atidžiai, antradienį pasitarime tai aptarsime, ir manau, kad rasime pačius tinkamiausius sprendimus. Aš tikiu, kad taip, bus kai kurių sprendimų”, – žurnalistams sakė A.Kubilius.

Jo teigimu, sprendimai bus tokie, kad ir žmonėms būrų patogiau, ir pačiai sveikatos sistemai būtina rasti tokius sprendimus, kad ja būtų naudojamasi solidariai.

Valstybės institucijų atstovai penktadienį tarėsi, kaip elgtis dėl privalomojo sveikatos draudimo (PSD) mokesčio išimtiniais atvejais.

Valstybinės ligonių kasos atstovas spaudai Kazys Žilėnas spaudai aiškino, kad PSD mokestį turi sumokėti visi iš Lietuvos emigravę žmonės, kurie apie tai nėra pranešę migracijos tarnyboms ir užsienyje niekur nedirba, ilgalaikiai turistai ir bedarbiai, jeigu jie neįsiregistravę darbo biržoje.

Valstybinė mokesčių inspekcija neskelbia, kiek žmonių dėl PSD mokesčio tapo valstybės skolininkais.

Privalomojo sveiktos draudimo mokestis siekia 6 proc. gyventojo pajamų.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...