2010 Balandžio 06

Sveikatos draudimas

A. Kubilius: šimtai tūkstančių asmenų liko skolingi valstybei

veidas.lt

„Pasirodo, kad mes turime šimtus tūkstančių žmonių, kurie nėra apsidraudę ir kurie nedalyvauja draudiminėje sveikatos apsaugos sistemoje“, – interviu Lietuvos radijui sakė ministras pirmininkas Andrius Kubilius. Pasak jo, šiuo metu visa sveikatos sistema paliekama išlaikyti tiems žmonėms, kurie tvarkingai moka mokesčius.

Ministro pirmininko teigimu, turi būti pasirūpinta, kad sveikatos sistemoje dalyvautų maksimalus žmonių skaičius.

Manoma, kad privalomasis sveikatos draudimas paskatino dvigubai didesnį bedarbių skaičių užsiregistruoti Lietuvos darbo biržoje. Pasak premjero, darbo biržą užplūdę bedarbiai padės išsiaiškinti tikrą jų skaičių. „Matykime realų vaizdą ir tada žiūrėkime, kaip tas problemas spręsti“, – sakė ministras pirmininkas.

Apie tai, ar reikia atleisti emigravusius nuo privalomojo sveikatos draudimo mokesčio, A. Kubilius sakė, kad kitokia mokesčių skaičiavimo tvarka emigravusiems piliečiams galėtų būti taikoma tuomet, jei šie praneštų apie emigraciją atitinkamoms Lietuvos žinyboms.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentarai (3)

 1. Bedarbis Andre Bedarbis Andre rašo:

  Nesuprantu, o kur mano konstitucinė teisė rinktis – draustis sveikatos draudimu ar ne ???

 2. A. A. rašo:

  Buvo vienas pajamų mokestis, viskas buvo daugmaž aišku. Dabar gi bandė parodyt kad mažina GPM, įvedė papildomą PSD, bet aiškiai nežinojo, su kuo jį valgyti, taip ir gavosi…

 3. Čia tai Čia tai rašo:

  super :) )). Žiūrim ką turim: tie šimtas tūkstančių piliečių nesiregistravo DB, ką gi – dabar užsiregistruos ir valstybė už juos mokės PSD, ne gana to, tie patys ką tik registruoti bedarbiai dar pareikalaus pašalpų. Va čia tai “monkės biznis”. Su kuo ir sveikinu visus tautiečius. Norėjo, kad būtų geriau, o išėjo kaip visada :D .


Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

 • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

  Apklausos rezultatai

  Loading ... Loading ...