2010 Balandžio 07

Sveikatos draudimas

PSD skolingas ir buvęs “Sodros” vadovas

veidas.lt

Prievolė visiems mokėti privalomąjį sveikatos draudimo (PSD) mokestį privertė darbo biržoje registruotis ir buvusį “Sodros” vadovą Mindaugą Mikailą. Anksčiau jis neketino to daryti.

Pernai gruodžio pabaigoje iš posto pasitraukusiam M.Mikailai nuo sausio 1-osios taip pat pradėjo kapsėti skola valstybei už PSD. Iki šiol nedirbantis buvęs “Sodros” vadovas faktiškai jau skolingas 216 litų – po 72 litus už kiekvieną šių metų mėnesį.

Tai, kad privalomąjį sveikatos draudimą turi mokėti ir biržoje neįsiregistravę bedarbiai, M.Mikailai nebuvo naujiena, tačiau jis iki šiol neskubėjo registruotis, trečiadienį rašo “Lietuvos rytas”.

“Dabar, žinoma, darbo biržoje įsiregistruosiu. Bet patek tu dabar į tą biržą! Tai, kad to nepadariau anksčiau, galiu pavadinti aplaidumu”, – “Lietuvos rytui” pripažino M.Mikaila.

Buvęs “Sodros” vadovas nesikreipė į darbo biržą norėdamas išvengti apkalbų, tačiau auganti skola valstybei ir noras turėti sveikatos draudimą privertė apsigalvoti: “Iš šios istorijos bus bent viena nauda: valstybė žinos, kiek iš tikrųjų žmonių neturi nuolatinio darbo”.

Premjeras Andrius Kubilius teigė, kad PSD šiuo metu nėra apdrausta 150-200 tūkst. gyventojų.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...