2011 Vasario 25

Savivaldybių rinkimai

Seimo pirmininkė per savivaldos rinkimus rinkėjus ragina rinktis teisingai

veidas.lt

Seimo pirmininkė, Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų vicepirmininkė Irena Degutienė per savivaldos rinkimus rinkėjams linki teisingo ir visiems naudingo pasirinkimo.

“Linkiu, kad po savivaldos rinkimų gerėtų vietos valdžios darbo kokybė. Kad kiekvienas Lietuvos žmogus apie savo miestą ir kaimą, seniūniją ir rajoną be ironijos ir pykčio galėtų pasakyti: tai – mano namai”, – Seimo Ryšių su visuomene išplatintame pranešime cituojama I.Degutienė.

Prnaešime Seimo pirmininkė ragina atsakingai ir atidžiai įvertinti visus pažadus bei atsiminti, kad nuo pasirinkimo savivaldos rinkimuose priklauso kiekvieno ir visų Lietuvos žmonių gyvenimo pažanga bei gerovė.

“Nuoširdžiai gerbdama Jūsų pažiūras ir sprendimą 2011-ųjų metų savivaldos rinkimuose, linkiu teisingo ir visiems naudingo pasirinkimo. Tokio, kurio rezultatas būtų pažanga ir gerovė, įsiklausymas į šalia esantį žmogų, esant reikalui – pagalba, o pirmiausiai – žmogiškas bendravimas visoje mus supančioje aplinkoje”, – sakė I.Degutienė.

Šį sekmadienį vyks eiliniai savivaldybių tarybų rinkimai bei naujų Seimo rinkimų Marijampolės apygardoje antrasis turas.

Dėl savivaldybių tarybų narių mandatų varžosi per 16 tūkst. kandidatų, iš viso 60-tyje savivaldybių renkama per 1,5 tūkst. tarybų narių.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...