2010 Balandžio 14

Tiesioginiai merų rinkimai

A. Butkevičius: Seimo pirmininkė muilina akis visuomenei

veidas.lt

„Savo neįgalumą konservatorių frakcija dangsto melu – tik tokia išvada peršasi girdint jų kaltinimus metamus socialdemokratams dėl tiesioginių merų rikimų. Manau, toks valdančiųjų elgesys amoralus, negarbingas ir neteisingas“, – sako Lietuvos socialdemokratų partijos frakcijos seniūnas Algirdas Butkevičius.

Seimo pirmininkė Irena Degutienė teigia, kad balsavime dėl tiesioginių merų rinkimų socialdemokratai nedalyvavo. LSDP frakcija tokius žodžius vadina melu.

“Viešai teigdama, neva socialdemokratai nebalsavo už tiesioginius merų rinkimus, ji muilina akis visuomenei, nors kaip Seimo vadovė turėtų rodyti pavyzdį ir elgtis etiškai“, – sako A. Butkevičius LSDP pranešime.

„Didžioji konservatorių dalis – net 25 parlamentarai nebalsavo, balsavo „prieš“ arba susilaikė ir tokiu būdu nepalaikė Konstitucijos pataisų. Tuo tarpu socialdemokratai vieningai balsavo „už“ tiesioginius merų rinkimus. Prieš kalbėdama viešai Seimo Pirmininkė turėtų patikrini faktus. Du mūsų frakcijos nariai posėdžio metu buvo išvykę į komandiruotes, du serga, du pavėlavo į balsavimą, visi kiti buvo vieningi. Pataisas palaikė 48 opozicinių frakcijų atstovai, jei „už“ būtų balsavę tiek pat valdančiųjų, situacija būtų kitokia. Sąmoningos visuomenės neapgausi – juk nesudėtinga patikrinti visiems prieinamą informaciją Seimo tinklapyje, kas ir kaip balsavo“, – piktinasi A. Butkevičius.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentarai (3)

 1. Juozas Juozas rašo:

  Seimo nariai visą dėmesį skiria rietenoms, įkasti kitai partijai, kitaip galvojantiems. Kad taip visą dėmesį skirtų Lietuvos problemoms, nedarbo mažinimui, kad įmonės vėl suklestėtų, kad balsuotų visi vieningai už Lietuvai svarbius, aktualius įstatymus ar jų pataisas. Būtų šaunu ir visi Jus gerbtų, o dabar tik prakeiksmai ir pasišaipymai, ypač iš Baukutės, Saharuko, Karaliaus ir iš jūsų visų, nes nesugebate atsikratyti nevykusių seimo narių.

 2. Prosenelis Prosenelis rašo:

  Ponai seimunai jau igriso jusu cirkas rejaties kap sunis del kaulo pradiekite dirbti per 2 metus gero darbo nulis.CIRKEjuokinote lietuvos zmones pinigus uz darba gaunate o ka gero padariete partijom milijonus paskyrstiete o tievynei snipstas su kryze pasieke dugna dabar pradiesite kasti gilyn ar del rinkimu riesities ?Protingiause butu kad paliktumiet lovi kap nesugebantis dyrbti.Sventa vieta be zvakiu nebuna.

 3. Pilypas Pilypas rašo:

  Manau, kad čia juokiasi puodas, kad katilas juodas. Nei viena iš dabartinių “tradicinių” partijų nenori piliečių trokštamų tiesioginių mero rinkimų. Tai neginčijamas faktas. GĖDA.


Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

 • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

  Apklausos rezultatai

  Loading ... Loading ...