2010 Birželio 18

Dviguba pilietybė

Seimas atidėjo Pilietybės įstatymo priėmimą

veidas.lt

Seimas nutarė iki 2011 m. sausio 1 d. pratęsti Pilietybės įstatymo galiojimą. Nepriėmus šios pataisos įstatymas būtų nustojęs galioti liepos 1 d.

Šiuo metu Seimas svarsto prezidentės pateiktą ir Seimo Teisės ir teisėtvarkos komiteto patobulintą naują Pilietybės įstatymo projektą, kurio tikslas – tiksliau apibrėžti atvejus, kai Lietuvos Respublikos pilietis kartu gali būti ir kitos valstybės pilietis.

Numatoma, kad naujos redakcijos įstatymas, jei Seimas jį priims, įsigaliotų 2011 m. sausio 1 d. Naujojo Pilietybės įstatymo projekto priėmimas buvo numatytas dar šioje sesijoje. Be to, Teisės ir teisėtvarkos komitetas ketina dėl naujojo įstatymo Seimui teikti Seimo nutarimo „Dėl kreipimosi į Lietuvos Respublikos Konstitucinį Teismą su prašymu ištirti, ar Lietuvos Respublikos pilietybės įstatymo 7 straipsnio 5 punktas neprieštarauja Lietuvos Respublikos Konstitucijai“ projektą.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...