2011 Balandžio 21

Politika

Rusų aljansas: mes ne “paklodė” lenkams

veidas.lt

FB-UA54328

Viena iš Rusų aljanso vadovių Olga Gorškova neigia daugeliui susidariusį įspūdį, kad Rusų aljansas – tik Lietuvos lenkų rinkimų akcijos “paklodė”.

“Tokius žmones tenka nuvilti. Mūsų partija turi savo programą, aiškią poziciją, savo principus. Mes stengiamės jų laikytis”, – savaitraščiui Litovskij kurjer” sakė “auksinio balso” sostinės mero rinkimuose turėtoja O. Gorškova. Galima teigti, kad būtent jos balsas tapo lemiamu išrenkant Vilniaus meru Artūrą Zuoką. “Mes ne nacionalinė, regioninė partija. Visiškas melas, kad visi partijos nariai tik rusai. Išvardinsiu keletą pavardžių: Eugenijus Galiautdinovas, Vaigutis Stančikas, Vitalijus Besakirskas. Manau, komentarai nereikalingi”, – “Litovskij kurjer” teigė O.Gorškova.

Anot sostinės tarybos narės, labiausiai jų partiją kritikuojančiai valdančiajai parlamento daugumai vertėtų prisiminti šimtus tūkstančių lietuvių, išsibarsčiusių po visą Europą. “Gali būti, kad rytoj Anglijoje, Airijoje arba Ispanijoje bus įkurta Lietuvių konstitucinių demokratų partija. Ką tada sakys mūsų kritikai?”, – klausia O.Gorškova.

O. Gorškovos manymu, lenkų partijos lyderiams teko pajausti, kad koalicija – tai lygių partnerių sąjunga, o ne vertikalūs santykiai “senjoras ir vasalas”

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...