2010 Spalio 14

Apdovanojimas

Rusijos Prezidento apdovanojimas įteiktas ir Lietuvos pareigūnui

veidas.lt

Rusijos Prezidentas Dmitrijus Medvedevas už pagalbą gesinant šią vasarą Rusijoje siautėjusius gaisrus Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento prie Vidaus reikalų ministerijos direktoriaus pavaduotojui vidaus tarnybos pulkininkui Vytui Kaziliūnui įteikė Draugystės ordiną.

Apdovanojimai įteikti 46 gelbėjimo tarnybų atstovams iš Rusijos, Azerbaidžano, Armėnijos, Baltarusijos, Bulgarijos, Vokietijos, Italijos, Kazachstano, Latvijos, Lenkijos, Turkijos, Ukrainos, Prancūzijos ir Estijos. „Jų profesionalumo ir geranoriškumo dėka buvo išgelbėti tūkstančiai žmonių, išsaugoti miestai ir kaimai“, – įteikdamas apdovanojimus sakė D. Medvedevas.

„Į nelaimės zoną atgabenta įranga, su kuria galėjo dirbti ugniagesiai, padėjo stabilizuoti situaciją gaisrų apimtoje teritorijoje. Jūsų siekį padėti į nelaimę patekusiai šaliai aukštai įvertino ir mūsų šalies valdžia, ir žmonės,“ – padėkos laiške rašo Rusijos Federacijos nepaprastųjų situacijų ministro S. Šoigu. Ministras taip pat pabrėžė, kad būtina kuo greičiau pasirašyti Rusijos Vyriausybės ir Lietuvos Vyriausybės susitarimą dėl bendradarbiavimo ir abipusės pagalbos rengiantis ir likviduojant ekstremaliąsias situacijas.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...