- Veidas.lt - http://www.veidas.lt -

Rusijos Prezidento apdovanojimas įteiktas ir Lietuvos pareigūnui

Autorius: veidas.lt | 2010 10 14 @ 10:13 | Lietuva | No Comments

Rusijos Prezidentas Dmitrijus Medvedevas už pagalbą gesinant šią vasarą Rusijoje siautėjusius gaisrus Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento prie Vidaus reikalų ministerijos direktoriaus pavaduotojui vidaus tarnybos pulkininkui Vytui Kaziliūnui įteikė Draugystės ordiną.

Apdovanojimai įteikti 46 gelbėjimo tarnybų atstovams iš Rusijos, Azerbaidžano, Armėnijos, Baltarusijos, Bulgarijos, Vokietijos, Italijos, Kazachstano, Latvijos, Lenkijos, Turkijos, Ukrainos, Prancūzijos ir Estijos. „Jų profesionalumo ir geranoriškumo dėka buvo išgelbėti tūkstančiai žmonių, išsaugoti miestai ir kaimai“, – įteikdamas apdovanojimus sakė D. Medvedevas.

„Į nelaimės zoną atgabenta įranga, su kuria galėjo dirbti ugniagesiai, padėjo stabilizuoti situaciją gaisrų apimtoje teritorijoje. Jūsų siekį padėti į nelaimę patekusiai šaliai aukštai įvertino ir mūsų šalies valdžia, ir žmonės,“ – padėkos laiške rašo Rusijos Federacijos nepaprastųjų situacijų ministro S. Šoigu. Ministras taip pat pabrėžė, kad būtina kuo greičiau pasirašyti Rusijos Vyriausybės ir Lietuvos Vyriausybės susitarimą dėl bendradarbiavimo ir abipusės pagalbos rengiantis ir likviduojant ekstremaliąsias situacijas.

Daugiau šia tema:

Straipsnis publikuotas: http://www.veidas.lt

Straipsnio adresas: http://www.veidas.lt/rusijos-prezidento-apdovanojimas-iteiktas-ir-lietuvos-pareigunui

© 2002-2009 UAB "Veido periodikos leidykla". Visos teisės saugomos.