2011 Vasario 11

Politika

Rusijai NATO plėtra į Rytus buvo naudinga

veidas.lt

NATO plėtra į Rytus buvo naudinga ne tik naujoms Aljanso narėms, bet ir Rusijai, mano JAV nuolatinis atstovas prie NATO Ivo Daalderis (Aivas Dalderis).

“Aš nesutinku su teiginiu, kad NATO plėtra buvo klaida. Manau, kad NATO plėtra buvo naudinga pačiam Aljansui, jo nariams, taip pat Rusijai”, – sakė jis Rusijos žurnalistams Briuselyje.

“Tai, kad NATO dabar turi 28 valstybes, neturi būti vertinama kaip problema Rusijai”, – pridūrė Amerikos diplomatas.

Pasak jo, Rusijai naudinga tai, kad jos kaimynės, prisijungusios prie NATO, tapo labiau apsaugotos.

“Blogiausia, kas gali būti bet kuriai šaliai, tai – neapsaugoti kaimynai. Neapsaugoti kaimynai daro neapsaugotus ir jus pačius”, – pabrėžė I.Daalderis.

“Faktiškai, aš manau, kad šalys, kurios dabar yra NATO narės, nuogąstauja dėl Rusijos kur kas mažiau nei iki jų prisijungimo prie Aljanso. Todėl jos labiau pasirengusios tiek dvišaliam, tiek NATO ir Rusijos bendradarbiavimui”, – sakė diplomatas.

Drauge I.Daalderis priminė, kad pastaruoju laiku Rusijoje taip pat pradėta svarstyti jos galimo prisijungimo prie Aljanso tema.

“Pačioje Rusijoje aktyviai svarstomas klausimas, kaip ji galėtų prisijungti prie Aljanso. Tai gera diskusija, geriau nei sakyti: “Dieve, NATO plėtra buvo klaida”, – sakė jis.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentarai (3)

 1. R.A. R.A. rašo:

  Didziausios nesamones dar neteko siais metais skaityt. Bet kas megsta pasakas, tas gali uzsiprenumeruoti Veido zurnala.

 2. R.A. R.A. rašo:

  Visos revoliucijos organizuojamos Pentagoe ir Izraelyje, ten kuriamos alternatyvios valstybiu vyriasuybes. Zmones yra kurstomi. Taip gimsta “revoliucijos”. O Veidas pateikia melaginga informacija. Lietuvoje visa pagrindine ziniasklaida atstovauja sionistu interesus.

 3. R.A. R.A. rašo:

  “Drauge I.Daalderis priminė, kad pastaruoju laiku Rusijoje taip pat pradėta svarstyti jos galimo prisijungimo prie Aljanso tema.”

  Kad NATO ruosiasi ir Rusija pulti. Pries tai sukels masinius mitingus, isvest zmones i gatves, po to eis “beginklius rusu civilius ginti” Veidas, jus rasote samoninga mela.


Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

 • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

  Apklausos rezultatai

  Loading ... Loading ...