2011 Vasario 15

Verslas

Prekybos tinkluose – jau pabrangęs cukrus

veidas.lt

Nepaisant prekybininkų pažadų nebranginti cukraus, pirmadienį parduotuvėse jio kaina jau buvo išaugusi.

“Maxima” parduotuvės pradėjo prekiauti lenkų gamintojo “Pfeifer and Danger” cukrumi ir siūlė savo prekės ženklo – “Optima linija” – cukrų. Lenkiškas cukrus kainavo 3,99 lito – maždaug litu brangiau nei prieš mėnesį, “Optima linija” cukrus pabrango 10 proc. – nuo 2,99 iki 3,29 lito, o “Panevėžio” cukrus – nuo 3,29 iki 3,49 lito, antradienį rašo “Lietuvos rytas”.

Pasak “Iki” atstovo Valdo Lopetos, nuo metų pradžios iki šiol cukraus kainą tiekėjai padidino apie 10 procentų. Šiuo metu “Iki” tinkle cukrus kainuoja 3,49-3,69 lito.

“Bet pastaruoju metu kai kurių rūšių cukrus dar labiau pabrango: norėdami užtikrinti pasiūlą iš tiekėjų pirkome brangesnį cukrų”, – sakė V.Lopeta.

Pasak cukraus gamybos bendrovės “Nordic Sugar Kėdainiai” finansų direktorės Eglės Adomavičienės, panikos dėl brangsiančio cukraus banga į Lietuvą atsirito iš eurą įsivedusios Estijos.

“Cukraus sausį ir vasarį mūsų šalyje parduodama tiek, kiek paprastai parduodama per patį uogienių sezono įkarštį – vasarą. Sutartis su pirkėjais mes esame sudarę dėl panašaus kiekio kaip ir kasmet. Tačiau pastaruoju metu smarkiai išaugus cukraus paklausai tiekimo grafikas sutriko, ir įmonei fasuojant cukrų tenka dirbti kiaurą parą”, – sakė E.Adomavičienė.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...