2011 Vasario 14

Verslas

Cukrus neturėtų brangti

veidas.lt

Dėl pastaruoju metu išaugusios cukraus paklausos pirmadienį susitikimą su prekybos tinklų atstovais surengęs ūkio ministras Dainius Kreivys sako iš jų išgirdęs pažadą, kad cukrus artimiausiu metu neturėtų brangti.

“Noriu pasakyti, kad cukraus užteks, jo yra. Didesnė problema yra ta, kad dėl panikos nespėjama cukraus fasuoti. Visos atsargos Lietuvoje yra laikomos nesufasuotos. Tinklų vadovai pažadėjo kad pavasarį kainos nesikeis, o nuo ten, kur jos dabar yra, jos turės tendenciją šiek tiek kristi”, – pirmadienį po susitikimo su mažmeninės prekybos tinklų atstovais žurnalistams sakė D.Kreivys.

Anot jo, cukrų dažnai perka spekuliantai, kurie jį vėliau perparduoda.

“Maxima LT” generalinis direktorius Gintaras Jasinskas pažymėjo, kad “Maxima” prekybos tinkle cukraus pardavimai pastaruoju metu išaugo kone trigubai.

“Gaila, kad dėl nepatikrintos informacijos Lietuvoje kilo toks ažiotažas. Šiai dienai situacija yra tokia, kad cukraus trūksta dėl to, kad gamintojas nespėja jo fasuoti, cukrus yra nesufasuotas. Labai daug cukraus perka iš mūsų perpardavinėtojai spekuliatyviniais tikslais”, – teigė G.Jasinskas.

Lietuvos gyventojai, baimindamiesi kainų šuolio, pastaruoju metu masiškai ėmė jį pirkti.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...