- Veidas.lt - http://www.veidas.lt -

Pigiausi skrydžiai medžiojami naktį

Autorius: veidas.lt | 2010 03 15 @ 15:21 | Kelionės | 8 Comments

Devyniolikmetį studentą Rimvydą Širvinską galima vadinti tikruoju pigių skrydžių bendrovės “Ryanair” ambasadoriumi Lietuvoje. Jis nuolat pigiai skraido po visą Europą ir savo patirtimi bei patarimais negailėdamas dalijasi.

“Man tai lyg narkotikai, visiškai iškreipę požiūrį į keliones: skristi = pigu. Man juokinga išgirsti “fantastinį pasiūlymą vos už 350 Lt aplankyti Briuselį” – aš tai padariau už 35 Lt”, – dėsto keliautojas. Pavyzdžiui, sausį jis ilsėjosi Kanaruose, lėktuvo bilietai į abi puses iš Rygos su dviem persėdimais vienam žmogui kainavo 180 Lt.

Tačiau R.Širvinskas pripažįsta, kad pigių bilietų medžioklė reikalauja įgūdžių. Pavyzdžiui, “Ryanair” savo pigiausius bilietus į apyvartą paleidžia du kartus per savaitę, 2 val. nakties antradienį ir penktadienį, tad norint skristi už keliasdešimt litų tenka padirbėti naktį. Pačią bilietų pirkimo sistemą galima pavadinti sukta: renkantis bilietus tenka būti budriam ir pačiam panaikinti iš anksto užprogramuotas visiškai nebūtinas paslaugas, smarkiai pabranginančias bilietą.

R.Širvinskas sako, kad pigiomis oro linijomis keliauja daugiausia jauni žmonės, kurių netrikdo grumtynės dėl vietos lėktuve (čia nėra įsodinimo bilietų), ankštos sėdynės ar tai, kad išlipus iš lėktuvo nepasitinka autobusas, tad tenka pėsčiomis keliauti iki oro uosto.

Daugiau šia tema:

Straipsnis publikuotas: http://www.veidas.lt

Straipsnio adresas: http://www.veidas.lt/pigiausi-skrydziai-medziojami-nakti

© 2002-2009 UAB "Veido periodikos leidykla". Visos teisės saugomos.