2011 Vasario 15

Kelionės

Paskutinės minutės pasiūlymų nebeliko

veidas.lt

Paskutinės minutės poilsinių kelionių pasiūlymų, kai kelialapį savaitei į užsienio kurortą galėjai įsigyti už mažiau nei tūkstantį litų, šiuo metu nebėra.

“Tokių pasiūlymų iš viso neturime, nes skrydžiai į Egiptą laikinai nutraukti, Turkijoje sezonas dar neprasidėjo, o Tenerifė tokia populiari, kad iš anksto parduodame visus bilietus. Prasidėjus neramumams Egipte, suplanavome du papildomus skrydžius į Tenerifę ir per dvi dienas pardavėme beveik visas vietas”, – komentuoja kelionių organizatoriaus “Novaturas” pardavimo ir rinkodaros vadovas Tomas Mikalonis.

Kelionių organizatoriaus “Guliverio kelionės” direktoriaus Algio Brazionio nuomone, poilsinių kelionių paskutinės minutės pasiūlymų gerokai apmažėjo ir dėl to, kad bankrutavus “Star Holidays” sumažėjo konkurencija tarp kelionių organizatorių. T.Mikalonis priduria, kad paskutinės minutės pasiūlymų jau dvejus metus kur kas mažiau teikia ir kurortuose įsikūrę viešbučiai. “Lietuviai, kaip ir vakariečiai, kuo toliau, tuo labiau iš anksto planuoja atostogas, nes poilsiui skirtų kurortų plėtra nėra tokia sparti kaip anksčiau. Šiuo metu viešbučiai užpildomi iš anksto”, – tvirtina jis.

Pašnekovas pateikia ir pavyzdį: sausį “Novaturas” pardavė tris kartus daugiau išankstinių vasaros sezono kelionių nei pernai. T.Mikalonis pabrėžia, kad dabar netgi pigiau įsigyti kelionę iš anksto nei laukti paskutinės minutės pasiūlymo. “Šiandien kainos, palyginti su sausiu, pakilusios. Veikiausiai jos dar kils, nes viešbučiai sparčiai pildosi ir pradėjo kelti kainas”, – aiškina “Novaturo” atstovas.

Vėl padaugėjus kelionių krypčių, paskutinės minutės pasiūlymų atsiras, bet jie jau nebebus tokie dosnūs kaip prieš dvejus metus. “Anksčiau pasitaikydavo, kad su nakvyne kuklesniame viešbutyje buvo galima rasti savaitės kelionę į Turkiją ir už 500 Lt, o šiemet paskutinės minutės kelionė panašaus lygio viešbutyje kainuos apie 1200 Lt”, – mano A.Brazionis.

T.Mikalonis prognozuoja, kad tokie paskutinės minutės pasiūlymai, kuriuos prieš dvejus metus būtų pavykę nutverti už 900 Lt, šiemet sieks 1300–1400 Lt.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...