2011 Kovo 26

Savivaldos rinkimai

Partijai prieš parlamento rinkimus turėtų vadovauti Seimo narys

veidas.lt

Liberalų ir centro sąjungos (LiCS) pirmininkas Gintautas Babravičius prieš gegužę planuojamus naujo partijos vadovo rinkimus sako, kad juose turėtų būti išrinktas kuris nors iš Seimo nario mandatą turinčių partiečių.

G.Babravičiaus teigimu, Seimo narys partijos pirmininko poste prieš artėjančius parlamento rinkimus galėtų būti naudingesnis partijai jei jis, greitai neteksiantis mandato Vilniaus miesto savivaldybės taryboje.

“Jeigu kalbi apie duobėtas gatves mieste arba neišvalytas šiukšles, tai sudėtinga kitu sakiniu pradėti diskusiją apie energetikos arba mokesčių reformos būtinumą”, – žurnalistams aiškino LiCS vadovas.

G.Babravičius dabar eina Vilniaus vicemero pareigas, tačiau LiCS naujoje sostinės taryboje mandatų neturės – vasarį vykusiuose rinkimuose partija jų nepelnė nė vieno.

“Dabar sudėtinga būtų kalbėti, kas būtų realiausias kandidatas. Jūsų paminėtas Algis Čaplikas (…), manau, nusipelno partijos narių pagarbos, bet savo ruožtu nenorėčiau uzurpuoti dabar kieno nors iš partijos delegatų, kurių 600 ar 700 dalyvaus suvažiavime, nuomonę arba nuostatas”, – žurnalistams šeštadienį sakė G.Babravičius.

LiCS tarybos posėdyje Vilniuje šeštadienį aptarti savivaldybių tarybų rinkimų rezultatai, politinės aktualijos, taip pat paskelbta, kad partijos suvažiavimas, kuriame bus renkamas pirmininkas, vyks gegužės 28-ąją.

“Mano apsisprendimas bus naudingas LiCS strateginiams interesams, o ne asmeninėms ambicijoms”, – apie savo galimybes kandidatuoti į partijos pirmininkus kalbėjo G.Babravičius.

A.Čaplikas sutiko, kad partijai šiuo metu turėtų vadovauti Seimo narys.

“Tai yra tiesa, kuria partija turės vadovautis, rinkdama partijos pirmininką”, – žurnalistams sakė A.Čaplikas, atsisakęs vertinti asmenines galimybės laimėti partijos pirmininko rinkimus ir raginęs palaukti gegužės.

Kalbėdamas apie praėjusių savivaldos rinkimų rezultatus G.Babravičius pabrėžė būtinybę vienytis su Liberalų sąjūdžiu (LS).

“Aš manau, kad reikia daryti išvadas ne tik mums, bet taip pat ir Liberalų sąjūdžiui (…). Rinkimų rezultatai Vilniuje akivaizdžiai rodo, kokios grėsmės yra ir LiCS, ir LS būsimuose Seimo rinkimuose”, – dėstė jis.

LiCS vadovas skaičiavo, kad sudėjus LiCS bei LS balsus Vilniaus mieste “gausime labai solidų septynių procentų skaičių, o jei dar įvertintume galimą jungtinių veiksmų sinergiją, liberalios jėgos turi pakankamai didelį palaikymą”.

“Tai jeigu tas šūkis “Sveiko proto dešinieji” turi pagrindo, aš manau, kad ir jie peržiūrės savo strategijas. Mes tas strategijas esame išreiškę jau 2009 metų tarybos sprendimu apie liberalių jėgų vienijimą. Kažko naujo šita tema mums sakyti ir nebereikia”, – teigė jis.

Per vasario 27 dieną vykusius savivaldos rinkimus LiCS liko šešta partija pagal gautų mandatų skaičių. Iš viso partija gavo 126 mandatus miestų ir rajono tarybose.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentarai (1)

  1. vdnet nusipirko cgates vdnet nusipirko cgates rašo:

    Pasirodo, kad visai neseniai VDNET nusipirko Cgates, apie tai perskaičiau visai netyčia naršydamas internete, dar daugiau, paaiškėjo, kad sandoris įvyko praeitais metais. Bet deja, vartotojai informuoti nebuvo. Sužinojau, kad paslaugų kainos nesikeis ir viskas liks kaip buvę. Bet ar tikrai? Ar galima pasitikėti bendrovėmis, kurios sudaro įvairius sandorius, bet „pamiršta“ informuoti vartotojus. O iš tikrųjų kam pranešti, tokius dalykus. Juk ir taip viskas nuspręsta, o vartotojas tegu ir toliau tyliai apmoka sąskaitas. Štai taip, C gates labai „gerbia“ savo klientus. Daugiau nėra ko pridurti.


Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...