2010 Gruodžio 11

Politika

A.Zuokas išdavė partiją?

veidas.lt

Šeštadienį vykusiame Liberalų ir centro sąjungos (LiCS) tarybos posėdyje partijos vadovas Gintautas Babravičius teigė, kad buvęs ilgametis partijos lyderis Artūras Zuokas juos išdavė.

“Negaliu nepaminėti dar vieno apmaudaus, o gal net ir tuo pačiu džiaugsmingo, kaip paradoksaliai tai neskambėtų, aspekto – mūsų ilgamečio partijos lyderio A.Zuoko išdavystės, kai ilgametis lyderis palieka mus su didele kupra skolų ir tęsia politinį kelią su švariu lapu, t.y. sakykime, pabando tęsti politinę karjerą nuo balto, švaraus lapo” – kalbėjo G.Babravičius.

Pasak liberalcentristų vadovo, nuo pernai metų rugsėjo iki šių metų liepos buvo daugybė laiko paaukota vidiniams partijos nesutarimams spręsti, ir nuostolį dėl to partija patyrė didelį.

“Tai, kad mes nebeidentifikuojami, gal dar ne pakankamu laipsniu, bet jau nebeidentifikuojami su ta praeitimi, kuri buvo siejama ir su daugybe negatyvių aspektų, susijusių su buvusio lyderio veiksmais, yra neabejotinai pozityvus rezultatas”, – tvirtino G.Babravičius.

A.Zuokas pavasarį pasitraukė iš LiCS ir įkūrė visuomeninį judėjimą TAIP (Tėvynės atgimimas ir perspektyva). Praėjusių metų pabaigoje jis atsisakė Seimo nario mandato.

Jis yra tvirtinęs ketinantis varžytis dėl Vilniaus mero posto kitais metais vyksiančiuose savivaldos rinkimuose.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...