2010 Spalio 12

Aukcionas

Muitinės konfiskuotų daiktų aukcionas sulaukė daug dėmesio

veidas.lt

Muitininkų surengtas konfiskuotų daiktų aukcionas sulaukė kaip niekad didelio dėmesio – jame parduota daiktų už beveik 60 tūkst. litų, o ypač pirkėjus traukė rusiški laikrodžiai.

Paskutinis aukcionas surengtas per Panevėžyje vykusią tarptautinę parodą “Expo Aukštaitija 2010″.

Kauno teritorinės muitinės Panevėžio krovinių posto viršininkas Juozas Sirvydis BNS sakė, kad per dvi dienas aukcionui buvo pateikti 57 daiktai. Neparduoti liko trys: 1987 metų laidos automobilis BMW bei vyriška ir moteriška odinės striukės.

Už parduotus daiktus gauti 58 975 litai.

Anot J.Sirvydžio, bene didžiausią pasisekimą turėjo rusiški laikrodžiai “Komandirskyje”, “Pobeda”.

“Jų kaina nuo 9 litų kilo iki 50-60 litų, vieną pardavėme net už 100 litų”, – pasakojo J.Sirvydis.

Brangiausiai aukcione parduotas konfiskuotas lengvasis automobilis “VW Golf”. Už šią dešimties metų senumo mašiną pirkėjas sumokėjo 9500 litų.

Muitininkai aukcione taip pat pardavė tris nešiojamus kompiuterius, tris ikonas, skaitmeninių fotoaparatų, vaikiškų batų, klijų plytelėms.

“Ką turime, tą parduodame”, – sakė pareigūnas.

Jo teigimu, tai ne pirmasis konfiskuotų prekių aukcionas, bet šis, vykęs rugsėjo 30 ir spalio 2 dienomis, išsiskyrė susidomėjusiųjų gausa.

“Organizuojame aukcionus ir muitinės patalpose, bet ne tiek pritraukiame dalyvių. Parodoje buvo didesnis susidomėjimas, ypač smulkūs daiktai gerai “eina”, – BNS sakė Panevėžio krovinių posto viršininkas.

Paroda “Expo Aukštaitija 2010″ vyko arenoje “Cido” Panevėžyje.

Muitininkų surengtas konfiskuotų daiktų aukcionas sulaukė kaip niekad didelio dėmesio – jame parduota daiktų už beveik 60 tūkst. litų, o ypač pirkėjus traukė rusiški laikrodžiai.
Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...