2010 Liepos 03

Mini Countryman

Mini gali būti ir didelis

veidas.lt

Klausimą, ar pasaulis jo laukė, kol kas paliksime be atsakymo. Štai jis ir pasirodė – Mini, skirtas važiuoti bekele. Jo vardas – Countryman, Mini Countryman.

"Veido" archyvas

Su savo 1,56 metro aukščiu Countryman 14 centimetrų praaugo Clubman. Taip pat jis yra ir 16 centimetrų ilgesnis

Šis kaimo vietoves mėgstantis 4×4 vežimas yra pilnavertis automobilis. Jo salone yra penkios vietos ir didelė bagažinė. Šis Mini tikrai tapo suaugusiu, tačiau savo nekaltos išvaizdos jis vis dėlto neprarado. Jau po pirmojo posūkio galima pajusti, kad prie jo darbavosi “BMW” inžinieriai. Kūrėjai jam suteikė pakankamai visureigio kompetencijos, tačiau nuo to nė kiek nenukentėjo Mini modeliui būdingas vikrumas. Nepaisant 245 kg didesnio nei įprasto Mini automobilio svorio, gerokai ilgesnio kėbulo ir aukštesnio svorio centro, įveikdamas posūkius Cooper S Countryman elgiasi nepaprastai vikriai – jis pašėlusiu greičiu juos įveikia ir važiuoja beveik kaip sportinis automobilis.

Komfortiška pakaba

"Veido" archyvas

Countryman salonas ir toliau lieka ištikimas žaismingam Mini dizainui. Bagažinėje pradingsta didokas nuo 350 iki 1170 litrų krovinys – joje galima sutalpinti visą Clubman (260–930 l) bagažinę. Savo važiavimo dinamikos kokybe Countryman nė kiek neatsilieka nuo savo brolių

Tipiškas Mini. Tačiau kartu ir visai ne toks jau tipiškas. Pirmiausiai reikia pasakyti, kad jame patogiai sėdėti gali tik keturi asmenys. Penkiadurė kėbulo versija gali pasiūlyti ne tik patogų įsėdimą, bet ir užtektinai vietos galvoms ir kojoms. Kiekviena iš galinių sėdynių gali būti stumdoma 13 centimetrų pirmyn ir atgal. Reikia nepamiršti nemažos bagažinės, kurios talpa gali būti padidinama iki 1170 litrų – toks praktiškas Mini dar niekada nebuvo. Dėl septyniais centimetrais aukštesnių sėdynių į automobilį ne tik lengviau įsėsti, bet ir užtikrinamas geresnis matomumą. Šis Countryman turėtų patikti ne tik jaunoms šeimoms, bet ir subrendusiems vyrams. Jie mėgausis labai komfortiška važiuokle. Važiuodamas nelygiu paviršiumi Countryman pavirsta tikru džentelmenu. Šis aukštaūgis Mini daug švelniau nei jo broliai sugeria kelio nelygumus. Tai išties nepriekaištingos manieros, kurių iš šio “kaimiečio” visai nesitikėjome.

"Veido" archyvas

Išvada

Ar jis patinka, ar ne, jis važiuoja kaip tikras Mini. Ir jis atrodo kaip Mini. Bent jau šiek tiek. Taigi jis turi viską, ko jam reikia, tad savo sėkmės istoriją galės rašyti toliau.

Parašai
Su savo 1,56 metro aukščiu Countryman 14 centimetrų praaugo Clubman. Taip pat jis yra ir 16 centimetrų ilgesnis
Min_Count_WRK06.jpg

Countryman salonas ir toliau lieka ištikimas žaismingam Mini dizainui. Bagažinėje pradingsta didokas nuo 350 iki 1170 litrų krovinys – joje galima sutalpinti visą Clubman (260–930 l) bagažinę. Savo važiavimo dinamikos kokybe Countryman nė kiek neatsilieka nuo savo brolių. Dešinėje: ant bėgiukų, esančių tarp sėdynių eilių, gali būti pritvirtinami įvairūs daikčiukai
Min_Count_WRK16.jpg, Min_Count_WRK81.jpg, Min_Count_WRK14.jpg, Min_Count_WRK15.jpg

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...