2010 Rugsėjo 21

Užsienis

Maskvos merui Lužkovui ieškoma naujų pareigų

veidas.lt

Rusijos vyriausybės atstovai pasiūlė Maskvos merui Jurijui Lužkovui per dvi ar tris savaites susirasti naujas pareigas, į kurias jis norėtų savo noru pereiti.

Tai antradienį rašo laikraštis “Vedomosti”, remdamasis šaltiniais sostinės merijoje.

Leidinio šaltinis, artimas prezidento administracijai, teigia, kad jei J.Lužkovas atsistatydins perėjimo į kitą darbą dingstimi, laikinai eiti mero pareigas gali būti paskirtas vicemeras Vladimiras Resinas.

Jeigu J.Lužkovas išeis į atsargą savo noru, jo įgaliojimus gali perimti žmogus “iš Maskvos komandos”. Manoma, kad tai gali būti vicemeras Jurijus Rosliakas. Tarp kitų galimų kandidatų į sostinės vadovo postą leidinio pašnekovas paminėjo Nepaprastųjų situacijų ministerijos vadovą Sergejų Šoigu ir prezidento administracijos vadovo pavaduotoją Aleksandrą Beglovą.

“Vedomosti” šaltinis Kremliuje taip pat pareiškė žurnalistams, jog J.Lužkovui prieš išeinant atostogų buvo duota savaitė apsispręsti savo noru atsistatydinti. Oficialiai aukštų pareigūnų spaudos tarnybos šios informacijos nesiėmė patvirtinti.

Tuo tarpu pats J.Lužkovas prieš išvykdamas atostogauti, pareiškė, kad atsistatydinti nenumato. Šiuo metu Maskvos meras yra Alpėse: antradienį, rugsėjo 21 dieną, jis švenčia savo 74-ąjį gimtadienį.

Gandai apie galimą Jurijaus Lužkovo atsistatydinimą pasklido, kai žiniasklaidoje gerokai padaugėjo Maskvos merą ir jo žmoną, bendrovės “Inteko” vadovę Jeleną Baturiną, kritikuojančios medžiagos.

+370 5 2058525

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentarai (1)

  1. jon snow jon snow rašo:

    Getting the online this site http://alarmsinwindows10.com and have to access easily this app setting


Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...