2011 Sausio 06

Generalinė prokuratūra

A.Kliunka anskčiau buvo ragintas trauktis

veidas.lt

Į skandalą neblaiviam patekusiam Generalinės prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo departamento vadovui Algimantui Kliunkai dar prieš kelias dienas buvo pasiūlyta trauktis iš pareigų, ketvirtadienį rašo dienraštis “Lietuvos rytas”.

Straipsnyje teigiama, kad antradienį, sausio 4 dieną, “generalinio prokuroro pavaduotojas Darius Raulušaitis nieko nepaaiškinęs pareiškė, kad nutarta, jog A.Kliunka turi trauktis, o į jo vietą jau yra numatytas naujas žmogus”.

Anot dienraščio, A.Kliunkai buvo pasiūlyta dirbti eiliniu prokuroru arba tapti Vilniaus apygardos prokuratūros skyriaus vadovu. A.Kliunka tokio pasiūlymo esą atsisakė. “Lietuvos rytas” informacijos šaltinių nenurodo.

Laikraštis rašo, kad tik po šio pokalbio A.Kliunka buvo sulaikytas sostinės naktiniame klubo “Metro”, kai po vidurnakčio šio klubo apsaugos darbuotojai policijai pranešė, kad klientas triukšmauja, keikiasi ir įžeidinėja barmenę.

Generalinė prokuratūra trečiadienį pranešė pradėjusi tarnybinį patikrinimą dėl A.Kliunkos veiksmų, kai buvo gauta informacija, kad jis antradienį vienoje iš Vilniaus miesto kavinių šventė savo gimtadienį, kur dėl jo elgesio buvo iškviesta policija.

Kitą dieną darbe A.Kliunkai nustatytas 0, 61 promilės girtumas. Pats A.Kliunka žurnalistams sakė, kad ketvirtadienį ketina įteikti atsistatydinimo pareiškimą.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...