2011 Gegužės 22

Mašinų jau tenka laukti

veidas.lt

"Veido" archyvas

Jei artimiausiu metu nuspręsite įsigyti naują automobilį, galite nemaloniai nustebti. Pasirodo, kai kurių modelių gali tekti laukti net metus ar ilgiau.

Prieš porą metų pirkdami naują Audi A8 būtumėte gavę net 100 tūkst. Lt siekiančią nuolaidą. Neįtikėtina, bet buvo tokie laikai. Ne gana to, automobilių, kuriems anuomet buvo siūlomos įspūdingos nuolaidos, buvo net kelios dešimtys.

Panašu, kad pirkėjo aukso amžius eina į pabaigą. Taip sakome todėl, kad šiuo metu nė neverta tikėtis tokių iš koto verčiančių nuolaidų, o geriau apsišarvuoti kantrybe. Juk kai kurių naujų modelių gali tekti laukti net metus ar ilgiau. Jei esate kantrus ir užsispyręs, mes pasakysime, kurių mašinų teks laukti ilgiausiai.

Ilgiausiai tenka laukti SUV su dyzeliniais varikliais

Pavyzdžiui, jei gegužės viduryje būtumėte užsisakę Škoda Yeti su dyzeliniu varikliu arba automatine greičių dėže, tai pardavėjai šios mašinos raktelius jums įteiktų tik kitų metų vasarį. Tai reiškia, kad šio modelio lauktumėte net 9 mėnesius, nors anksčiau jis pirkėją pasiekdavo per 2– 3 mėnesius.

Itin geidžiamais ratais tapo ir Kia Sportage, tačiau tik tuo atveju, jei šį SUV pirksite su 2,0 l/136 AG dyzeliniu motoru. Apsidrausdami pardavėjai į sutartį įrašys, kad Kia Sportage jums pristatys per metus. Apsišarvuoti kantrybę teks ir tuo atveju, jei nuspręsite įsigyti Honda CR-V su dyzeliniu 2,2 l/150 AG motoru. Šio japonų SUV lauktumėte taip pat labai ilgai – net iki metų.

Neįprastai ilgai tektų laukti ir Hyundai ix35 modelio su dyzeliniu varikliu, automatine greičių dėže ir visais keturiais varomaisiais ratais. Mūsų šalies pardavėjai be užuolankų teigia, kad nežino, kada pristatytų šį korėjiečių SUV: po pusmečio, metų ar pusantrų. Ar jūs vis dar turite kantrybės tiek ilgai laukti naujos mašinos?
Mindaugas Malinauskas
Gamintojų nuotr.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...