2011 Rugsėjo 06

“Lux Express Group”: keleivių tarp Lietuvos ir Estijos daugės

veidas.lt

Per pirmąjį šių metų pusmetį turistų srautams Lietuvoje išaugus daugiau nei 30 procentų ir toliau turėtų didėti keliaujančiųjų skaičius tarp Vilniaus – Talino bei Vilniaus ir Varšuvos.

“Didesnį keliaujančių skaičių jaučiame ir mes – tarptautinė keleivių autobusais pervežimo kompanija. Džiugu, kad keliaujantys iš naujo atranda autobusus kaip patogią ir patikimą susisiekimo priemonę,” – sako Rait Remmel. “Lux Express Lietuva” vadovas. – “Didesnį keliaujančiųjų autobusais skaičių lemia ir mūsų kainų strategija – kokybiškas paslaugas siūlome kainai jautriems klientams.”

Keliaujančių srautui augant, nepaisant sezoniškumo, kompanija šį pavasarį atidarė dar vieną “Simple Express” maršrutą naujais autobusais Vilnius – Talinas, o birželį – Vilnius – Varšuva per Druskininkus.

“Stebint turizmo statistikos duomenis bei mūsų veiklos rezultatus, galime drąsiai teigti, kad “Simple Express” koncepcija pasiteisino,” – pabrėžė R.Remmel.

Pasak Statistikos departamento duomenų, labiausiai daugėjo turistų skaičius iš Lenkijos, Baltarusijos, Rusijos, Latvijos. Iš Lenkijos keleivių, per pirmąjį pusmetį lyginant su praėjusiais metais, skaičius didėjo 50 procentų, o iš Talino – net 58 proc. Keliaujančiųjų kompanijos autobusais skaičius taip pat didėjo. Per tris antrojo ketvirčio mėnesius keliaujančių skaičius išaugo 27,1 procentais lyginant su tuo pačiu praėjusių metų laikotarpiu ir sudarė 134 719 keleivių. Pasak “Lux Express Group” atstovų, Lenkijos turistų turėtų daugėti ir dėl neseniai atidaryto žiemos sporto paslaugų komplekso ” Snoras Snow Arena” Druskininkuose.

“Turistams čia lankytis turėtų būti itin patogu dėl “Simple Express” autobusų linijos Vilnius – Varšuva per Druskininkus,” – mano R.Remmel.

Patrauklios bilietų kainos leidžia keleiviams dažniau keliauti jų pamėgtais maršrutais. Nuo rugpjūčio pirmos dienos 5 pirmieji “Simple Express” kleiviai į Taliną gali nuvažiuoti ir už 10 litų. Standartinė Vilnius – Talinas bilieto kaina yra 69 litai.

Iš Vilniaus bei Druskininkų į Varšuvą “Simple Express” autobusų bilietų kainos taip pat yra vienos žemiausių rinkoje – dienos maršrutu bilietas kainuoja 28 litus – nakties – 49 litus.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...