2011 Balandžio 11

Baltarusija

Lietuvos užuojauta dėl Minsko sprogimo

veidas.lt

Premjeras Andrius Kubilius ir užsienio reikalų ministras Audronius Ažubalis pareiškė užuojautą pirmadienį per sprogimą Baltarusijos sostinėje žuvusių žmonių artimiesiems.

“Lietuva smerkia bet kokį smurtą, juo labiau kai tai vyksta pas artimus kaimynus”, – premjero žodžius BNS perdavė jo patarėjas Virgis Valentinavičius.

“Reiškiu nuoširdžią užuojautą Baltarusijos žmonėms po šiandienos sprogimo, ypač žuvusiųjų ir sužeistųjų šeimoms”, – Užsienio reikalų ministerijos pranešime cituojamas A.Ažubalis.

Paskutiniais duomenimis, per sprogimą Minsko metropoliteno stotyje “Oktiabrskaja” mažiausiai vienuolika žmonių žuvo, dar apie šimtas gyventojų nukentėjo.

Pagrindine sprogimo versija laikomas teroro išpuolis.

Pareigūnai sakė pranešimą apie sprogimą gavę apie 18 valandą Minsko ir Lietuvos laiku.

Dviguba metropoliteno stotis “Oktiabrskaja-Kupalovskaja” yra vienintelis dviejų linijų mazgas, kuriame keleiviai persėda iš vieno traukinio į kitą. Čia itin didelis judėjimas, ypač tarp 18 ir 19 val., kai žmonės grįžta iš darbo.

Stotis “Kupalovskaja” yra virš stoties “Oktiabrskaja”, jas abi jungia pėsčiųjų tunelis ir eskalatoriai. “Kupalovskaja” yra netoli Baltarusijos prezidento administracijos pastato.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...