2010 Balandžio 13

Tragedija Smolenske

Lenkijos prezidento ir jo žmonos laidotuvės įvyks sekmadienį

veidas.lt

Lenkijos prezidento kanceliarijos darbuotojas Jacekas Sasinas antradienį pranešė, kad tragiškai žuvusio šalies prezidento Lecho Kaczynskio (Lecho Kaczynskio) ir jo žmonos Marios (Marijos) laidotuvės įvyks sekmadienį.

Šeštadienį bus iškilmingai pagerbti visi žuvusieji Lenkijos prezidento lėktuve prie Smolensko.

Lenkijos radijo laidoje “Sygnaly Dnia” J.Sasinas pridūrė, kad Kaczynskių šeima jau apsisprendė dėl vietos, kur bus palaidotas Lenkijos prezidentas ir jo žmona, tačiau ši informacija kol kas viešai neskelbiama.

Buvusi Lenkijos prezidento patarėja Elzbieta Jakubiak (Elžbieta Jakubiak) pirmadienį naujienų agentūrai AFP nurodė, kad yra trys galimos prezidento laidojimo vietos.

Pasak jos, tai Šv.Jono Krikštytojo arkikatedra bazilika Varšuvoje, sostinės istorinės Povonzkų kapinės arba Vavelio katedra Krokuvoje, kur yra palaidoti Lenkijos karaliai ir kiti prezidentai.

Maskvoje jau atpažinti 48 žuvusiųjų lėktuvo katastrofoje kūnai. Iš viso nukritus prie Smolensko Lenkijos prezidento lėktuvui žuvo 96 žmonės.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...