2011 Vasario 07

Lažybos

Lažybų organizatoriai siūlo lažintis iš nedarbo lygio dydžio

veidas.lt

Lažybų organizatoriai nesnaudžia – prieš keletą dienų bendrovė “Unibet” pasiūlė lažintis iš to, koks ketvirtą šių metų ketvirtį šalyje bus nedarbo lygis.

Lietuvos darbo biržos duomenimis, 2010 metų lapkritį ir gruodį bedarbių skaičius šalyje išaugo 10-čia tūkst., tačiau lažybų tarpininkai įsitikinę, kad šiemet nedarbas mažės ir 2011 metų pabaigoje bus ne didesnis kaip 14,5 proc., pirmadienį rašo dienraštis “Kauno diena”.

“Unibet” duoda 62,5 proc. tikimybę, kad paskutinį 2011 metų ketvirtį nedarbas Lietuvoje bus ne aukštesnis kaip 14,5 proc.

Dėl nedarbo lygio rodiklio siūloma kirsti lažybų santykiu 2,2 – asmuo, pastatęs 100 litų sumą už tai, kad nedarbo lygis bus didesnis nei 14,5 proc, teisingo spėjimo atveju laimėtų 220 litų.

Statantiems už tai, kad nedarbo lygis bus mažesnis nei 14,5, koeficientas siekia 1,6.

Daugelis rinkos analitikų darbo rinkos atsigavimo laukė tik pirmoje 2011 metų pusėje, tačiau pagal Lietuvos statistikos departamento duomenis nedarbo lygis pradėjo mažėti dar 2010 -aisiais, o per trečią 2010 -ųjų ketvirtį susitraukė nuo 18,3 iki 17,8 proc. Dabar nedarbo lygis šalyje siekia 14,4 proc.

Organizuoti lažybas, susijusias su šalies politiniu gyvenimu, žada ir bendrovė “Top Sport”. Esą artimiausiu metu atsiras galimybė statyti už vieną ar kitą partiją savivaldybių rinkimuose. Tačiau lažintis iš šalies ekonominių rodiklių bendrovės atstovai sako nedrįstantys.

“Norint užsiimti tokiais dalykais rimtai, reikia turėti specialistų arba pirkti analitikų paslaugas. O bendrovės “Unibet” ir “Triobet” Lietuvoje veikia nelegaliai ir neretai mėgsta organizuoti tokias lažybas, kurios neduoda pelno, bet atkreipia žiniasklaidos dėmesį”, – sako “Top Sport” rinkodaros vadovas Skirmantas Staniulis.

Tačiau savivaldybės, Seimo ir prezidento rinkimų bendrovė praleisti neketina, mat tokie įvykiai esą būna aktualūs visiems šalies gyventojams. Tiesa, lažybų sąraše nė vieno šių punktų kol kas nėra. Jie dažniausiai atsiranda likus porai savaičių iki rinkimų.

Su pramogomis ir politiniu šalies gyvenimu susijusias lažybas organizuoja ir kitos šalyje veikiančios bendrovės. “Baltic Bet” siūlo vadinamąją užklausos paslaugą. Asmenys, norintys lažintis iš tam tikrų specifinių dalykų, gali pateikti prašymą bendrovei, o ši suorganizuos lažybas.

Pasak Lošimų priežiūros komisijos administracijos direktoriaus Andriaus Karaliūno,

nei “Unibet”, nei “Triobet” neturi licencijos organizuoti lošimus Lietuvoje. Pasak jo, licencijas organizuoti lažybas turi tik keturios bendrovės: “Orakulas”, “Top Sport”, “Baltic Bet” ir “Lošimų strateginė grupė” (“Tony Bet”).

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentarai (1)

  1. mantvydas mantvydas rašo:

    na, del tokiu dalyku nesilazinu, tik kai vyksta krepsinio varzybos, tada per triobet lazinuos:)


Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...