2011 Balandžio 14

Užsienis

Lažybas palaimėjęs “Virgin” vadovas Bransonas gegužės 1 dieną padirbės “stiuardese”

veidas.lt

Didžiosios Britanijos milijardierius Richardas Bransonas (Ričardas Bransonas) gegužės 1 dieną persirengs moterimi ir dirbs “stiuardese” Malaizijos pigių skrydžių bendrovės “AirAsia X” viename reise, nes pralaimėjo lažybas dėl automobilių lenktynių šios bendrovės įkūrėjui.

R.Bransonas, kurio įmonių grupė “Virgin” yra “Formulės 1″ komandos “Marussia Virgin Racing” rėmėja, pagaliau tesės savo pažadą, duotą “AirAsia X” įkūrėjui ir “Team Lotus” komandos direktoriui Tony Fernandesui (Toniui Fernandesui) per lažybas, kuri komanda užims aukštesnę vietą per 2010 metų Bahreino “Grand Prix” lenktynes .

“Praėjus penkiems mėnesiams po spalvingo vakaro Abu Dabyje, serui Richardui Bransonui pagaliau atėjo atsiskaitymo diena, – sakoma oro bendrovės trečiadienį paskelbtame pranešime. – Jis apsivilks garsiąją raudoną “AirAsia” skrydžių palydovės uniformą ir vaikštinės centriniu (lėktuvo) takeliu, nešiodamas kavą, arbatą ir kitokį maistą bei gėrimus Tony Fernandesui ir 250 kitų svečių per specialų 13 valandų reisą į Kvala Lumpūrą.”

Tolimųjų skrydžių bendrovė “AirAsia X” buvo įkurta oro bendrovės “AirAsia” ir R.Bransono “Virgin” grupės.

“AirAsia X”‘ nurodė parduosianti 160 bilietų labdaringam skrydžiui iš Londono į Kvala Lumpūrą. Lėktuvo keleivius taip pat linksmins gatvės magas Dynamo (Dainamo) ir keturių muzikantų grupė, kurioje gros buvęs F1 “Grand Prix” komandos savininkas Eddie Jordanas (Edis Džordanas).

“Mudu su Ričardu apsukome visą ratą. Kas būtų pagalvojęs, kad mano mokytojas dirbs “Air Asia” skrydžių “palydove”? Aš jau paruošiau savo skustuvą ir negaliu sulaukti, kada galėsiu nuskusti jo plaukuotas kojas”, – sakoma T.Fernandeso pareiškime.

“Juokus į šalį – mūsų kelias iki šio labdaringo skrydžio yra liudijimas, jog mes galime pasiekti bet ką, jeigu esame vedami aistros, ištvermės, ryžto ir niekada nepriimame neigiamo atsakymo, – pridūrė jis. – Malaizijos F1 komanda “Team Lotus”, kurią remia ASEAN (Pietryčių Azijos Šalių Asociacijos) oro bendrovė “AirAsia”, atrėmė iššūkius lenktynių trasoje ir ore, o vėliau bus daugiau.”

T.Fernandeso “Team Lotus” debiutavo 2010 metų F1 sezone ir dalyvauja šių metų lenktynėse, tačiau jai iškilo teisinių kliuvinių dėl “Lotus” vardo naudojimų.

“AirAsia” yra didžiausia Pietryčių Azijoje pigių skrydžių bendrovė. Kartu su “AirAsia X” ji skraidina keleivius apie 150 maršrutų, apimančių Aziją, Australiją ir Europą.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...