2010 Gegužės 18

Eurovizija

Lažybų bendrovės lietuvių dainai prognozuoja nesėkmę

veidas.lt

Tiek Lietuvos, tiek užsienio lažybų bendrovės šiųmečiams mūsų atstovams “Eurovizijoje” grupei “InCulto” prognozuoja itin mažus šansus laimėti šį dainų konkursą.

Lietuvos lažybų bendrovės “Top Sport” direktorius Dainius Gulbinas tvirtino, kad kai tik visos šalys atrinko kandidatus į “Euroviziją” ir prasidėjo lažybos, “InCulto” grupei prognozuota 1 iš 60 šansų laimėti, o dabar jau tik 1 iš 130.

“Prasčiau, t.y. viena iš dviejų šimtų galimybių, vertinami tik makedonai, portugalai, lenkai, slovėnai ir bulgarai”, – komentavo D.Gulbinas. Bukmekeriai taip pat mano, kad daugiau galimybių, jog “InCulto” nepateks į finalą.

Ne ką geresnės žinios ir iš užsienio lažybų kontorų. Interneto lažybų bendrovės “Online-betting-guide” prognozėmis, kad “InCulto” laimės “Euroviziją” – tik viena galimybė iš šimto vienos. “Lietuva turėjo pasiklausti praeivių gatvėje, prieš siųsdama “InCulto”. Viskas – nuo grupės iki dainos yra klaiku”, – taip pristatomi Lietuvos atstovai. Dar septynių užsienio lažybų bendrovėse lietuvių daina, kaip potenciali nugalėtoja, vertinama maždaug vienu iš šimto šansų.

Kaip turinčius daugiausiai galimybių šiemet laimėti “Euroviziją”, tiek Lietuvos, tiek užsienio bendrovės nurodo Azerbaidžano, Vokietijos, Izraelio ir Danijos atstovus.

“Lažybas dėl “Eurovizijos” rengiame jau seniai. Sporto rezultatus galima nuspėti tiksliau negu muzikos, ypač “Eurovizijos”, kur didelę įtaką turi kaimynų draugystė. Deja, be mūsų šoumenų, kurie užėmė aukštą vietą, liūdnos prognozės Lietuvos atlikėjams visuomet pasiteisino”, – komentavo D.Gulbinas. Jis prisiminė, kad lažybų bendrovės pernai metų prognozės, kad laimės norvegai, pasitvirtino.

Patys “InCulto” nariai tikisi Europos gyventojų  palaikymo, nes per koncertinį “Eurovizijos” turą aplankė tryliką šalių.

“Eurovizijos” dainų konkursas vyks gegužės 25–29 d. Osle, Norvegijoje.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentarai (1)

  1. raimondas raimondas rašo:

    visada kai tik proga pasitaiko, dalyvauju triobet lazybose:) nes juk tai isties lengvi pinigai:)


Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...