2011 Vasario 25

Muzika

Eurovizijos scenoje Lietuvai atstovaus E.Sašenko

veidas.lt

Tarptautiniame dainų “Eurovizijos” konkurse Lietuvai šiemet atstovaus Evelina Sašenko su daina “C’est ma vie” (“Tai mano gyvenimas”).

Ši daina ketvirtadienio vakarą surinko 168 komisijos balus ir gavo Lietuvos autorių teisių gynimo asociacijos agentūros (LATGA-A) didįjį 25 tūkst. litų prizą.

Į finalinį dainų trejetuką be E.Sašenko pateko Linas Adomaitis su daina “Floating to you” (“Plaukiu pas tave”) bei Rūta Ščiogolevaitė su daina “I will break free” (“Aš išsilaisvinsiu”).

Per superfinalą L.Adomaičio daina surinko 134, R.Ščiogolovaitės – 118 komisijos balų.

L.Adomaičio daina taip pat gavo LATGA-A “Aukso žvaigždę” ir 5000 litų už kūrybiškumą.

Iš viso ketvirtadienio vakarą dėl teisės teisės vykti į Vokietijos Diuseldorfo mieste vyksiantį dainų konkursą kovojo 13 dalyvių.

Beje, šiemet renkant Lietuvos atstovą į “Euroviziją” lemiamą balsą turėjo ne žiūrovų, o vertinimo komisijos balsai. Joje buvo 14 muzikos kritikų, kompozitorių, dainininkų, muzikos pedagogų, prodiuserių, žurnalistų.

Kasmetinis tarptautinis dainų konkursas Diuseldorfe vyks gegužės 10-14 dienomis.

Gegužės 10 ir 12 dienomis vyksiančiuose pusfinaliuose dalyvaus po 19 šalių. Finalas numatytas gegužės 14-ąją. Į jį pateks po dešimt abiejų pusfinalių nugalėtojų. Kelios šalys, sumokančios didžiausią įnašą į “Eurovizijos” kasą, į finalą patenka be atrankos.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...