2010 Gegužės 28

Eurovizija

BBC: “Inculto” buvo arba per keisti, arba per daug erzinantys

veidas.lt

Į Eurovizijos finalą nepatekusi lietuvių muzikos grupė “Inculto” balsavusiems pasirodė arba per keista, arba pernelyg erzinanti, teigia britų visuomeninis transliuotojas BBC.

“Lietuviams “InCulto” nepavyko sudrumsti vandens su savo ironiška protesto daina “East European Funk”, – konstatavo BBC.

Pasak transliuotojo, penketukas, pasirodymo metu nusiplėšęs languotas kelnes, kad parodytų penkias poras blizgančių kelnaičių,”buvo arba per daug keistas arba pernelyg erzinantis balsavusiems”.

Tuo tarpu rusų portalas “Argumenty i fakty” lietuvius įvertino kaip šaunuolius languotomis kelnėmis, gana žvaliai pseudo akapelos stiliumi atlikusius kažką, ką patys įvardino kaip fanką.

“Jei vaikinų šokiai būtų geresni, viskas būtų neblogai. Iš esmės nerangumą lietuviai kompensavo drąsiomis disko-trumpikėmis”, – rašoma portale.

Pusfinalį komentavę rusų naujienų portalo lenta.ru atstovai Andrejus Koniajevas ir Aleksandras Filimonovas lietuvių dainą įvardino ne kaip fanką, bet tiesiog inteligentišką pop dainą.

“Pasirodymas spindi originalumu. “Prie grindų prikaltų batų” stiliaus choreografija (…) Štai ir trumpikės. Robotai Verteriai (personažas iš rusų filmo “Viešnia iš ateities” – BNS) nugali”, – teigė komentatoriai.

“Krachas, (…) Lietuva nepateko. Vaikinai, jūs liksite mūsų atmintyje ir šito tinklalapio paveikslėlyje amžinai”, – piktinosi komentatoriai.

Po antrojo pusfinalio teisę koncertuoti šeštadienį iškovojo Airijos, Armėnijos, Azerbaidžano, Danijos, Gruzijos, Izraelio, Kipro, Rumunijos, Turkijos ir Ukrainos atstovai.

Antradienį pirmąjį tarptautinio dainų konkurso etapą įveikė Albanijos, Baltarusijos, Belgijos, Bosnijos ir Hercegovinos, Graikijos, Islandijos, Moldovos, Portugalijos, Rusijos ir Serbijos atlikėjai.

Be minėtų šalių “Eurovizijos” finale dėl geriausios Europos metų dainos titulo dar varžysis Jungtinės Karalystės, Ispanijos, Prancūzijos, Vokietijos ir Norvegijos atstovai. Pagal konkurso taisykles pirmosios keturios šalys ir praėjusių metų “Eurovizijos” laimėtoja į finalą patenka be atrankos.

Iš viso šių metų “Eurovizijos” dainų konkurse dalyvauja 39 valstybių atstovai.

Tarptautinio dainų konkurso finalas įvyks šeštadienį.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...