2012 Gegužės 21

L.Stankūnaitės dukrai bus keičiama pavardė, su Kedžiais ji bendrauti negalės

veidas.lt


Praėjusį ketvirtadienį vaiką atgavusi Laimutė Stankūnaitė per šią vasarą ketina apsispręsti, kur jai kurti savo gyvenimą su aštuonmete dukterimi: susiskaldžiusioje Lietuvoje ar kitoje šalyje.
Moteris viliasi, kad po dukters perdavimo, kuris labiau priminė įkaito išlaisvinimo iš teroristų dramą, aistros šalyje pamažu aprims ir mergaitė pagaliau gyvens normalų gyvenimą: lankys įprastą mokyklą, būrelius, žais kieme su kitais vaikais, vaikščios su mama apsipirkti. Ir, svarbiausia, tai darys be kaukėtų pareigūnų palydos.
Bet atrodo, kad tai įvyks dar negreitai, nes visuomenė ir toliau lieka pasidalijusi į dvi stovyklas, o mergaitė, kaip ir jos motina, dar kurį laiką gyvens uždarą gyvenimą valstybės skirtame įslaptintame būste.
L.Stankūnaitės advokatas Gintaras Černiauskas „Veidui“ sakė, kad mergaitės pavardė bus pakeista. L.Stankūnaitė norėtų dukrai suteikti savo pavardę (dabar ši turi savo tėvo Drąsiaus Kedžio pavardę), tačiau neatmeta galimybės, kad vaikui bus duota ir nauja pavardė.
Pasak G.Černiausko, per šią vasarą turėtų paaiškėti, ar D.Kedžio ir L.Stankūnaitės dukra galės nuo rudens lankyti įprastą mokyklą ir toliau gyventi normalų gyvenimą, ar joms vis dėlto teks išvykti į užsienį. „Mergaitės tolesnis gyvenimas priklauso nuo visos Lietuvos visuomenės: ar ši bus tolerantiška ir, visiems teismų procesams pasibaigus bei grėsmėms išnykus, leis jai mūsų šalyje normaliai gyventi, ar kaip tik sudarys kliūčių. Mergaitės ateitis priklauso nuo mūsų pačių elgesio ir požiūrio“, – pabrėžia L.Stankūnaitės advokatas G.Černiauskas.
Be abejo, tai lems ir tolesni vadinamosios Kauno pedofilijos dramos įvykiai, nes visi taškai šioje istorijoje dar toli gražu nesudėti, o klausimų tebėra daugiau nei atsakymų. Beje, penktadienį paaiškėjo, kad Andriaus Ūso baudžiamojoje byloje L.Stankūnaitės ir D.Kedžio dukrai atstovaus valstybinė institucija – Vilniaus vaiko teisių apsaugos tarnyba. Mergaitę neva tvirkinusio A.Ūso baudžiamąją bylą teismas pradės nagrinėti birželio 6 d., tad ši kelintus metus besitęsianti kraupi istorija po ketvirtadienio operacijos, kai buvo įvykdytas teismo sprendimas grąžinti dukterį motinai L.Stankūnaitei, dar nesibaigė, o tikroji jos atomazga įvyks nebent visiems teismų procesams pasibaigus.
Kauno miesto savivaldybės Vaiko teisių apsaugos skyrius penktadienį gavo buvusios mergaitės globėjos teisėjos Neringos Venckienės bei senelių Laimutės ir Vytauto Kedžių prašymą leisti bendrauti su mergaite. „Koks sprendimas bus priimtas, daugiausia priklausys nuo mergaitės mamos, ar ji su tuo sutiks. Jei ne, šis klausimas vėlgi bus sprendžiamas per teismą“, – teigia Kauno miesto savivaldybės Vaiko teisių apsaugos skyriaus vedėjos pavaduotoja Nijolė Vizbarienė.
O štai advokatas G.Černiauskas tikina, kad mergaitės su teta ir seneliais Kedžiais kurį laiką bendrauti negalės. „Sunkiai įsivaizduoju, kad jie ryt ar poryt jau galėtų bendrauti, nes neaišku, nei kur, nei kaip tą padaryti, be to, ar nebus mergaitė toliau traumuojama ir jai daroma įtaka. Psichologai sako, kad mergaitė buvo psichologiškai traumuojama savo laikinosios globėjos ir visos aplinkos, iš kurios dabar ištrūko“, – komentuoja teisininkas.
Beje, tiek G.Černiauskas, tiek specialistai kategoriškai neigia N.Venckienės skleidžiamą versiją, esą perduota motinai mergaitė tokia rami buvo todėl, kad buvo apsvaigusi nuo vaistų. „Taip, o dar buvo atskridę marsiečiai, kurie ir padėjo mums įvykdyti teismo sprendimą. Jei tikėsime tomis kalbomis, kodėl netikėti tuo, ką aš sakau“, – ironizuoja advokatas.
Valstybės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnybos direktorė Odeta Tarvydienė priminė, kad mergaitės bendravimas su motina ir anksčiau buvo gana šiltas ir artimas, kaip ir su buvusia globėja N.Venckiene, o komentuodama oficialias medikų išvadas ji patikino, jog duomenų, kad į autobusiuką patekusi mergaitė buvo apsvaiginta vaistais, nėra.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentarai (33)

 1. Pikasas Pikasas rašo:

  NULIS SVEIKŲ IR DAR KAI KAS…
  Tikėkimės kad siaubingas gandas nepasitvirtins, Tuo tarpu
  prokuratūra iki šiol aiškinasi “kur vyras (Drąsius) slapstėsi”? Betgi “informatorius” Žalimas paaiškino kur? – Ispanijoje. Jis pats kalbėjo su Drąsiumi per “Skype” programą ir teisėja Neringa Venckienė su broliu per “Skype” kalbėjosi. Ką kalbėjosi p. Žalimas? – nepamena. Smulkmenos, atseit… Pamena tik kad net du kartus Drąsių sutikęs. Draugas juk… O štai N.Venckienė, tai joooo… Kaukes ir ginklus iš automobilio kitam “informatoriui” siūlinėjo. Juk Garliavos banditų gaujos vadei priklauso amunicija pasirūpinti. A ne? O Skučienė sarašą sudarinėjo. Gal kokius pedofilus pribaigt. Juk D.Kedys nespėjo visų…

  Kai tokiomis “Brolių Grimų pasakomis” visuomenė nuolat maitinama, tai tas švendrės lapas – tik smulki detalė. Kaip ir visa baigtis. Kaip sakė L.Stankunaitė: “Numetė kaip šunį miško pakraštyje…” Ta tai tikrai daug žino, nes saugoma, kad kiti ko nesužinotų. Juk sakė sesutei, kad “ateis du vyrai jos ryte pasiimti”. Juk nemelavo. Atėjo… Prasitaria Laima ką nors ne taip, gal už tai juodus akinius panešioja ir vėl baltus dantis rodo. Kaip kokia aktorė iš Holivudo. Dabar ji kartu su dukra senelio dovanotu triušiuku džiaugiasi. Sausos žolės davė, morką… Idilija, nors susigraudinęs apsiverk. O jei iš tikrųjų, tai maniau, kad jos “nežinia nuo ginantis” advokatas, pasirodo, daugiau įžūlus, negu gudrus. Aiškinti viešai, kaip jis su L.Stankūnaite išvakarėse treniravosi gegužės 17d. mergaitės “ėmimui” – kvailiau nesugalvosi. “Nečiupinėjau mergaitės” – stena toks. Video kamera kreiva buvo, a ne? Aktorius ir “ekspertų” vadas A.Nakas išdriso prisiliesti prie advokato peties su ranka, tai argi gali toks ponas už tai atleisti. Į teismą tokį. Ten tai G.Černiauskas parodytų, ką gali…

  Įžūliau galėjo elgtis tik A.Ūsas su dviem sesutėm pas gydytoją. Jau vien tas R.Janutienės “Kodėl” laidoje pateiktas liudijimas daug ką pasako. Kaip ta gydytoja ir drįso “paciento” prašymo nevyktyti? Pareikalavo dėmę iš “tos vietos” pašalinti , tai ir šalink. Jei prašys patrumpinti? – kodėl gi ne? Mergaitei gerklytė gal nebūtų skaudėjusi. Mamai čiulpinukų nebūtų reikėję pirkt. Būtų kiek sutaupiusi… Galiu suprasti sesučių griežtą nepasitenkinimą, tik nesuprantu, kodėl mergaitė turėjo visą tai matyt? Tiesa, neparodžius, vėlgi, nei šis nei tas. Nesupras daktarė, ko tas pilvotas dėdė nori? O ko kuklintis? Kleboniškio miškelyje savas dėdė, o pas pašiurpusią gydytoją – visi savi. Jei damos nesistebėjo ką “dėdės” su jų dukromis išsidirbinėjo, tai toks ekshibicionizmas prie mažos mergaitės – nulis sveikų…

  Vienžo – jokio smurto. Juk mažos mergaitės – tik žaidimams. Žuvytė vonioje, paskui … didelė “žuvytė” pakelės baloje. Viskas lyg ir dėsningai. Kas kur kaip baigė, tai kas dėl to kaltas? Nereikėjo žinoti per daug ar …sliekų ieškoti. Per didelė ir aukšta mėšlo krūva pasitaikė… Tokia kai užgriūna visu svoriu, tai žinot… Žinoti visada geriau mažiau. Pavyzdžiui, nežino prokurorai kur D.Kedys buvo paslėptas, tai ir gyvena ramiai. Gal net užmiega… Sapnai gal ne apie zuikutį… košmariški. Betgi tai tik sapnai. Nusispjovei nubudęs ryte, “šlipsą” pasirišai ir į darbą… taškų bylose dėti. Juk reikia kažką nuveikti. Darbas juk… Svarbiausia, kad jis, tas “šlipsas” nepersikreipęs būtų. Ir be dėmių. Ne taip, kaip ta pajuodusi sąžinė…

 2. Skeptikas Skeptikas rašo:

  Aha. Idomi ta gydytoja. Ateina vyras su dviem moterim, ir mazamete mergaite. Vyras per metra nuo mergates issitraukia lytini organa ir demonstruot demes pradeda. Po to, vyro akyvaizdoj moterys mergaite nurenginet pradeda, ir dar paaiskeja kad tas vyras ne tevas. O mergaite pradeda saukt, verkt, priesintis nurenginejimui. Po to visa laiminga kompanija iseina gydytoja apreke.

  Tai man idomu – kodel ta gydytoja iskart i teisesauga nesikreipe? Suauges negiminaitis vyras vaikui lytinius organus demonstruoja. Mama ir teta mergaite prie to vyro isrenginet pradeda, o vaikas priesinasi saukia kad cia ne jos tevas. Nieko abejotino/potencialiai nusikalstamo ten nemate?

  Ir ka – pas ja kabinetas anoniminis? Jie is anksto ir atvyke uzsiregistruot neturejo? Dokumentu pateikt?

  Beje – o kur ta gydytoja anksciau buvo? Kai pedofilijios byla i spauda pateko? Kaip cia taip, kaip Pilypas is kanapiu issoko, kai Kedzio puse svarbiausio savo kozirio/ikaito neteko? Su “nenugincijamu irodymu”, kad pedofilija buvo? Gal staiga “irodymu”, “argumentu” pradejo trukt, jaucia kad liepto galas arteja – tai pradejo isvis beviltiskas nesamones traukt?

 3. Jonas Jonas rašo:

  Valdžios smurtu ir melu pasipiktinę piliečiai šį šeštadienį, gegužės 26 dieną, 13 valandą, renkasi Vilniuje prie seimo Nepriklausomybės aikštėje. Iš čia rengiamos pilietinės vaikštynės Gedimino prospektu iki S. Daukanto aikštės, prie prezidentūros, kur vyks piliečių sueiga UŽ LAISVĘ IR TIESĄ, PRIEŠ MELĄ IR SMURTĄ.

  Sankcionuotuose vaikštynėse ir sueigoje bus ginama konstitucinė Lietuvos Respublikos santvarka, piliečių teisės ir laisvės, pasisakoma prieš grupuočių savivalę.

  Valdžios viršūnėlė apie pedofilijos istorijos niuansus, turi labai daug informacijos. Daug daugiau, negu paprasti mirtingieji. Prezidentė seniai viską labai gerai žino ir apie tai, kas bus parodyta ateinantį ketvirtadienį, gegužės 24 d. laidoje “Paskutinė instancija” – apie iškrypėlių prievartautą mergaitę, apie išskirtinį Ūso lytinį organą. Žino, bet tyli. Tyli šaltakraujiškai ir abejingai

  Zr.: ekspertai.eu

 4. Skeptikui Skeptikui rašo:

  Mankurteli, ausis valytis reikia, usas su abiem stankunaitem atejo i PRIVATU gydytojos kabineta, jeigu registravosi telefonu, tai galejo pasakyti kokia nori pavarde ir duomenis (tamstos taip trokstamo dokumento per telefona neikisi). Neveltui vyresnioji apreke laimuciuka, kai ji pradejo gydytojai tikruosius duomenis sakyti.
  Be to, gydytoja aiskiai pasake, kad kreipesi i teisesaugos institucijas ir siulesi paliudyti, tik… musu darbstiesiems prokuroriuksciams jos liudijimas, nepalankus kaltinamajam, buvo visiskai neidomus.
  Ner ko stebetis, kad zmones daugiau ka nors zinantys ir galintys paliudyti tyli. Ir tyli is baimes, nes bijo paskesti baloj arba svendres lapu paspringti, o gal depresijos staiga atselinsiancios, arba rupestingu pareigunu, kurie pasirupins tokius liudininkus patalpinti i psichiatrijos ligonine.

 5. vokietija vokietija rašo:

  turbut Cerniauskas duos savo pavarde….:-)))

 6. siaubas siaubas rašo:

  Isplese jega vaika, dabar istrins atminti, praeiti, pakeis pavarde….. brutalumo virsune… vargse, vargse mergyte…

  Apie kokias susapnuotas psichologu isvadas, neva mergaite patyre psichologini smurta seneliu namie, vapa Cerniauskas? Juk yra oficialus medicinos dokumentu israsas, kuriame aiskios isvados, jog psichologini ir fizini smurta mergyte patyre bandant isplest ja is gimtu namu ir to daryti pakartotinai jokiais budais negalima, nes tai ja negristamai sutraumuos, kadangi ji jauciasi saugi ir laiminga savo iprastoje aplinkoje: http://ekspertai.eu/images/stories/medicinos_dokumento_israsas_d_k-02.png

  Viskas aukstyn kojom, balta verciama juoda ir atvirksciai… Pazadinkit, gal cia koks kosmariskas sapnas???

 7. !!! !!! rašo:

  Raštas, kurį Lietuvos vaikų gydytojai kovo 24-ąją išsiuntė Seimui, Prezidentei, bei kitoms valstybės institucijoms. Valdžia į jį nekreipė jokio dėmesio, medikai negavo jokio atsakymo, jo niekas niekur nepaskelbė.

  Lietuvos pediatrų draugija

  Vaikų ligoninė Vilniaus universiteto

  ligoninės Santariškių klinikos filialas

  Santariškių g. 7, LT-08406 Vilnius

  Įm. kodas 190788996

  Tel./Faks.: +370 5 2391498

  Tel. mob.: +370 699 85185

  El. paštas: arval@vmul.lt

  http://www.pediatrija.org/

  P A R E I Š K I M A S

  Vilnius, 2012 m. kovo 24 d.

  Šalyje tęsiantis smurto prevencijos prieš vaikus savaitei, valstybė parodė

  bejėgiškumą vieno visuomenėje šiandien ko gero labiausiai žinomo vaiko atžvilgiu. Š.m.

  kovo 23 d. vykdant Kėdainių teismo sprendimą pabandyta jėga paimti vaiką iš globėjos

  N.Venckienės namų ir perduoti motinai L.Stankūnaitei. Sprendžiant iš viešoje erdvėje

  esančios informacijos, tame tarpe filmuotos medžiagos, prieš vaiką buvo panaudotas

  smurtas, kai vaiko akivaizdoje buvo sumušti ir pažeminti jam artimiausi žmonės. Po pirmo

  nesėkmingo bandymo pasigirdo svarstymų, kad valstybės pareigūnams reikėjo tiesiog

  pagrobti vaiką, apgaule išviliojus iš namų, tartum sulaužius vaiko psichiką o ne ranką, būtų

  mažesnės „prabos“ smurtas.

  Teisingumas negali būti vykdomas naudojant fizinį ar psichologinį smurtą prieš auką,

  kuri šiuo atveju yra dar ir vaikas.

  Policijos pareigūnai ir Vaiko teisių apsaugos tarnybos darbuotojai prieš jų valią

  paversti abejotinų sprendimų o gal politikų spaudimo įkaitais. Teismo įpareigojimas

  nenaudoti jėgos prieš vaiką perduodant jį motinai akivaizdžiai pažeistas. Kai kurių

  žiniasklaidos priemonių, bandančių ne atspindėti, o imituoti visuomenės balsą, ir kai kurių

  politikų eskaluojama nuostata, neigianti nepilnamečio vaiko teisę į savo nuomonę ir

  pasirinkimą, iš esmės pažeidžia Jungtinių Tautų Vaiko teisių konvenciją, kurią ratifikavo

  Lietuvos Respublikos Seimas, ir nukelia mus į XIX amžių, kai tik sulaukęs pilnametystės

  vaikas įgydavo visas žmogaus teises.

  Prašau valstybės institucijų neleisti jų vardu naudoti smurto prieš vaikus.

  Pagarbiai,

  Prof., habil. dr. Arūnas Valiulis

  Lietuvos pediatrų draugijos valdybos pirmininkas

 8. vitalija vitalija rašo:

  as labai tave suprantu laimute,tik nepadaryk klaidos,neleisk nei kedziams nei venckienei bendrauti su savo dukra,nebuk patikli jau turejai sunkia pamoka,o jie gali bendrauti skype kaip ir tau leido bendrauti,mano mintis tu atspejai ,pakeisk savo dukrai ta slykscia pavarde,kad niekas niekada jusu nesietu su ta seima ir bukit abilaimingos,sekmes jums.

 9. matyt... matyt... rašo:

  matyt Ūsaite pavadins… Nes būtent jo „sysalą“ labai aiškiai apibūdino mergaitė… O ypatingas “sysalo“ žymes tegali įvardinti tas, kas matė tą „daiktą“… Ūsas gi visiems jo nerodė… Laimutė Stankūnaitė netgi neigia, kad meilužė/sugulovė buvo… Niekaip tuomet nesuprantama, iš kur mergaitė tai sužinojo?

 10. ASTA ASTA rašo:

  bek Laimute kuo toliau,zmones pikti,geriau gyvent toli nuo gimtines,bet ramiai.sekmes jums su dukrele.(o pavardes abi pasikeiskit,kad Kedziu jums niekas nebeprimintu )

 11. to siaubas to siaubas rašo:

  Na tai tas dokumentas ir sako, kad seniai Kedziai smurtauja pries mergaite namuose, juk kovo 23 d, sene sudraske mergaites marskinelius ir vos jais nepasmauge, senis Kedys kelieniais uzgriuvo ant mergaites, o Skuciene bande perplesti mergaite per puse tempdama uz kojos. Po viso sito smurto, jie net atsisake vezti mergaote i ligonine patikrinti ar sonkauliai nesulauzyti.
  Kovo 18 d, smurtautojai buvo nukenksminti ir mergaite isvaduota is smurtaujancios aplinkos. Kas dar neaisku?

 12. taip pat mama taip pat mama rašo:

  Pasikeiskit pavardes abi ir ko toliau važiuokit iš čia. Ir jokių pasimatymų su Kedžiais ir Venckiene, nes bus “timpt už vadžių ir vėl iš pradžių..”
  Beja, šaunuolė Laimutė kad nenuleido rankų ir atsikovojo mergaitę. Puikus advokatas.

 13. KRISTINA BENIUŠIENĖ KRISTINA BENIUŠIENĖ rašo:

  Pasirodo jiems viskas galima ir,kad vaikas senelių nematys,tai normalu.To ir reikėjo tikėtis.Kas toliau…viskas aišku

 14. KRISTINA BENIUŠIENĖ KRISTINA BENIUŠIENĖ rašo:

  Tiems,kas mano,kad Laimutė šaunuolė,žinoma…ir toliau traumuos mergaitę,nors niekam jos nebereikalingos ir taip privargo klanas su ja..įdomu ar atsiras Lietuvoj mama,kurią valstybė taip gintų,bet kokiom priemonėm…pabandykit,vargu ar pavyks.Černiauskas žinoma puikus advokatas,atidirbo gerai…2000lt.už valandą,savo motiną parduotų…

 15. to Skeptikas to Skeptikas rašo:

  bloga klausa pas tave pilieti, gydytoja juk pasakė, kad kai per teliką paino ūsą, ji ėjo į prokūratūrą kad ją apklaustų, bet deja niekas jos net nemanė apklausti

 16. zyna zyna rašo:

  kad ir privaciam kabinete , vistiek pinigus tai mokejo tuos pinigus ne gydytojai o i kasa turejo… turi but dokumentai. galu gale negi galiam lietuvoje anonimiskai operacijas atlikti ?? cia juk ne kosmetine procedura spuoga isispausti ?? ar cia kokios nelegaliso paslaugos ar kaip ??
  turi but usas uzregistruotas pas ta daktare.

 17. NU JO NU JO rašo:

  I KOKIA PAVARDE PAKEIS – CERNIAUSKAITES???

 18. SLYKSTU SLYKSTU rašo:

  apie kokias pavardes cia kliedi ????? negales bendraut !!!! taip negales nes bus pastebeta kas yra daroma su jom!!!! abi jos kankinamos yra kiek mergaite tiek stankunaite !!!! kiek jus pusit arabus i akis??? ANT TIEK PARDAVE SAVO SYKNAS KAD NEZINOT KAIP RAITYTIS PRIE KOJU KLANO!!!

 19. Ieva Ieva rašo:

  Jokiu budu negalima vaiko prileisti prie iskrypeliu kedvencku, nes vel prasides pimpalu kaisiojimas. Kedvenckai yra iskrype padarai. Tokius uzdaryti nuo visuomenes seniai reikejo.

 20. a a rašo:

  kur nors uzsienyje ramiai dedem sysalus tampyt gales… gaila vaiko, ner teisybes cia supuvusioje lietuvoje

 21. Arūnas Arūnas rašo:

  Aš apškalėjes kokias nesamones rašo o dar atsiranda ir kas su malonumu skaito. Lietuviai atsibuskite!! Eikite į mitingus prieš tokią Lietuvą parsidavusią, pilną korupcijos!!!!

 22. to skeptikas to skeptikas rašo:

  Gydytoja nustemba ir klausia: “Jus ne seima?”
  O jeigu ir butu tevas, tai ar normalu, kad tevas savo organu mosikuoja pries vaika??? Tikriausiai, tada gydytoja nenustemba, tada viskas gerai?

 23. viskas viskas rašo:

  šioje istorijoje smirdi stankes dvoku

 24. butinai butinai rašo:

  Reikia pakeisti mergaitei pavarde kitaip ja persekios tevo kruvini darbeliai.

 25. Anonimas rašo:

  Aciu Dievui,kad mergaite atidave.

 26. m m rašo:

  MARAZMAS.TA MERGAITĖ IR BUVO IŠPLĖŠTA,IŠVOGTA TIK TAM,KAD PEDOFILIJOS BYLĄ GALĖTŲ NURAŠYTI.IŠ KART BUVO AIŠKU,KAD JĄ IŠVEŠ.BAIKIT ČIA TAS NESĄMONES KURPTI.

 27. alijna alijna rašo:

  laimute,aciu dievui,kad jus su dukryte kartu.! Bukit laimingos, o is tos lietuvos durniu krasto vaziuokit kuo toliau. Abi keiskit pavarde ir neprisiminkit tu kedziu niekada. LAIMINGAI.

 28. negi negi rašo:

  be eiles ir dar su pimpalo problemom eis moketi i kasa.cia buvo duota ,,v lapu,,ir be jokiu dokumentu.tai dabar irodyk ,kad mielas.

 29. kodėl kodėl rašo:

  Žmonės, nebūkit tokie patiklūs ir naivūs… Suraskit nors vieną motiną Lietuvoje, kurią taip gintų prokurorai, teismai, advokatai, policija, vaikų teisių apsaugos kontrolierė,anstolė, žurnalistai, Vyriausybė, samdoma apsauga ir dar daug institucijų. Suvokit pagaliau, kas čia slypi? Kam tai naudinga? Kodėl vilkinama ši rezonansinė byla ir kodėl tiek daug aukų?

 30. kika kika rašo:

  Is pidofilijos susikure Violietine partija

 31. m m rašo:

  kaip saugojau venckienes namus is bado nugaiso suo .

 32. li li rašo:

  Pidofilija sukure vencku ir kedziu seimos viena zuvo kita paspruko

 33. p p rašo:

  Kedufilai sito nepamirs


Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

 • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

  Apklausos rezultatai

  Loading ... Loading ...