2012 Balandžio 10

N.Venckienė turi daugiau šalininkų nei L.Stankūnaitė

veidas.lt


Drąsiaus Kedžio drama prasidėjo prieš trejus metus, kai jis pradėjo ieškoti teisybės teisėtvarkos institucijose ir kai įkūrė interneto svetainę pedofilai.com.

Per šį laikotarpį aptariama istorija plėtojosi pačiomis netikėčiausiomis kryptimis ir jau pareikalavo mažiausiai penkių žmonių aukų. Tačiau ir šiandien atomazgos nematyti: prie D.Kedžio namų vis dar budi minios žmonių, o antstolė nesėkmingai bando įvykdyti teismo sprendimą grąžinti dukrą Laimutei Stankūnaitei.
Mūsų savaitraštis nusprendė Lietuvos gyventojų pasiteirauti, kur ir su kuo, jų manymu, turėtų gyventi D.Kedžio ir L.Stankūnaitės dukra ir kokią išeitį iš šios aklavietės jie mato. Taigi, iš „Veido“ užsakymu tyrimų bendrovės „Prime consulting“ atliktos naujausios sociologinės apklausos paaiškėjo, kad vienos nuomonės nėra, tačiau pusė apkaustųjų mano, kad D.Kedžio ir L.Stankūnaitės dukra turėtų gyventi su Neringa Venckiene ir D.Kedžio tėvais, o kad ji turėtų gyventi su L.Stankūnaite, mano 14,2 proc. Įdomu tai, kad 7 proc. įsitikinę, jog mergaitę reikėtų apskritai išvežti kur nors į užsienį, nes tik ten ji ras ramybę. O ketvirtadaliui ši tema jau įgriso.
„Komentarų šiuo klausimu buvo labai įvairių: nuo visiško pasibaisėjimo viena ar kita konfliktuojančia puse iki sąmokso teorijų. Tačiau vienu aspektu visi respondentai vieningi: visiems gaila mergaitės, kuri tokio amžiaus turi išgyventi tikrą pragarą, ir niekas nežino, kaip šio laikotarpio išgyvenimai atsilieps jai ateityje“, – teigia „Prime consulting“ direktorius Saulius Olencevičius.

Jūsų nuomone, kur turėtų augti D.Kedžio ir L.Stankūnaitės dukra? (proc.)

Pas N.Venckienę ir D.Kedžio tėvus    49,2
Man ši tema neįdomi    25,8
Pas L.Stankūnaitę    14,2
Nė pas vienus, ji turėtų būti saugiai išvežta kur nors į užsienį, nes tik ten ras ramybę    7
Nežinau / neturiu nuomonės    3,8

Jūsų vertinimu, ar Lietuvoje dideli pedofilijos mastai? (proc.)

Vidutiniški, ne didesni nei aplinkinėse valstybėse    68,2
Taip, didoki    12,4
Taip, labai    9,4
Ne    5,6
Nežinau / neturiu nuomonės    4,4

Šaltinis: „Veido“ užsakymu rinkos tyrimų ir konsultacijų bendrovės „Prime consulting“ 2012 m. kovo 26–28 d. atlikta Lietuvos didžiųjų miestų 500 gyventojų apklausa. Cituojant apklausą, nuoroda į „Veidą“ būtina.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentarai (5)

 1. Antanas Antanas rašo:

  Labai solidūs Laimutės šalininkai!

 2. B B rašo:

  Na štai – prabalsavom ir nėra problemos. Dar galėtume balsavimo būdu išsiaiškinti kad ir tokius klausimus:
  - ar yra gyvybė Marse?
  - ar egzistuoja NSO?
  - kada bus Pasaulio pabaiga?
  Referendumu galima sužinoti viską.

 3. Jeigu Jeigu rašo:

  nors truputeli matytusi, kad Stankunaitei ta mergaite reikalinga, tai as gal irgi sakyciau, kad vaikas turi buti su motina.Bet dabar as tos meiles nematau, o viskas daroma tik ‘is reikalo’.Jeigu motina nenori nei telefonu kalbetis, nei skaipu, nei laiskais internetu susirasineti (mergaite sita gali), o jai butinai vaika reikia istraukti is namu, kurie jai yra savi, nors pati Stankunaite neturi savu namu, tai kur ta meile?Galimai jai liepta mergaite isreikalauti, ji ir reikalauja.Bet cia ir be komentaru viskas aisku.

 4. Skorpas Skorpas rašo:

  TAI matot Venckienė teisėja, atlėkė ir sugalvojo visą pedofiliją, kad galėtų mergaitę pasilikti Drąsius tipo SAU ( maža jai savų problemų gyvenime…), TAI KODĖL JAI TAIP SUNKU IKI ŠIOL TAI DARYTI ir KODĖL NĖRA PALAIKOMA SAVO nuostabių kolegų??? Jeigu jau tai taip ir yra….. IŠVADA – tikrai ne stankės naudai….. JĄ dar dabar galima būtų patraukti atsakomybėn už tai, kad žinodama kas yra žudikas jos sesers tylėjo, slėpė ir tuo būdu leido įvykti susidorojimui su DRĄSIUM….. VA ŠTAIP BRANGIEJI…

 5. Skorpas Skorpas rašo:

  Visai simpatiška pana – bet kiek ŠLYKŠTUMO jos viduje, kad net ir išorė neoadeda….


Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

 • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

  Apklausos rezultatai

  Loading ... Loading ...