Teisėsauga

Terorizmas

veidas.lt

2015-ieji ir 2016-ieji: beprotiški islamistų išpuoliai Prancūzijoje ir Vokietijoje. Atrodo, kad Europą užliejo teroro banga, atnešta pabėgėlių iš Artimųjų Rytų ir Šiaurės Afrikos. Tačiau besibaigiant liepai tenka konstatuoti, kad pastarieji keleri metai kol kas neprilygsta praėjusio amžiaus 8-ajam dešimtmečiui, kai Europoje siautėjo kairieji teroristai.

"Judex" skandalas

veidas.lt

Listerija – taip melodingai skambančio pavadinimo bakterijos užkratas – Seime. Ačiūdie, nei gydytojų, nei, dar blogiau, laidotuvininkų neprireikė – listerijas dezinfekuoti ėmėsi teisėsauga.

Taip ir ne

veidas.lt

“Veido” diskusija: ar Lietuvos institucijos padarė pakankamai, kad Medininkų byla per 25 metus būtų pabaigta?

Terorizmas

veidas.lt

2016-jų liepa įsimins kaip beprotiškų teroro išpuolių ir žudynių mėnuo.

Nelaimės

veidas.lt

Geležinkelio avarijos skaičiais.

TRYS KLAUSIMAI

veidas.lt

Trys klausimai Aukščiausiojo Teismo teisėjui, Vilniaus universiteto docentui dr. Gintarui Godai

Apsaugok namus

Veidas.lt

Prasidėjusi vasara ir įsibėgėjantis atostogų sezonas reiškia darbymetį namų vagims. Ypač didelį dėmesį prevencijai raginami skirti tie žmonės, kurie išvyksta ilgesnių atostogų – savaitei ar dviem. „Gjensidige“ ekspertai pateikia 10 paratimų, kaip per atostogas apsaugoti namų turtą nuo įsilaužėlių:

Nuomonė

Veidas.lt

Trečiadienį Vyriausybė pritarė Visuomeninių teisėjų (tarėjų) instituto teismuose koncepcijai, kurios rengime taip pat dalyvavo ir Lietuvos advokatūros atstovai. Kiekviena naujovė paprastai sulaukia įvairių diskusijų ir vertinimų, kurie padeda pažvelgti giliau ir pamodeliuoti, o kaip gi tai veiks praktikoje? Kokie pliusai ir minusai? Kas iš to laimės ar pralaimės?

#Veidoarchyvas

veidas.lt

Užribis. Lietuvos nepriklausomybės pradžioje nusikalstamos struktūros, taip pat ultrapatriotais vadinti asmenys bandė įbauginti visuomenę ir teisėsaugą.

IT saugumas

Veidas.lt

Dažnai nesuprantame, kad virtualus arba „debesų“ gyvenimas yra be galo pažeidžiamas ir kai kuriais atvejais net gali sutrikdyti normalų valstybės funkcionavimą.

Pavojai

veidas.lt

Į Europos Sąjungos šalis dirbti išvykę lietuviai tampa despotiškų darbdavių aukomis, yra išnaudojami, gyvena pasibaisėtinomis sąlygomis.

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...