2011 Vasario 07

Verslas

Kuria naujos kartos pakavimo įrenginį

veidas.lt

Pakavimo automatus, skirtus maisto pramonei, gaminanti Marijampolės bendrovė “Fasa” kuria naujos kartos pakavimo įrenginį, kuris galėtų sėkmingai įsitvirtinti tokiose kylančiose rinkose kaip Indija, Pakistanas, Iranas.

Projektavimo darbai prasidėjo šiemet, kai naujam gaminiui sukurti iš Europos Sąjungos fondų įmonei buvo skirta beveik 1 mln. litų parama, antrątiek prisidės pati įmonė, pirmadienį informuoja dienraštis “Verslo žinios”.

“Fasa” vadovas Audrius Budraitis tvirtina, kad naujas automatas, palyginti su gaminamais, bus našesnis maždaug du kartus: iki 130-150 pakelių per minutę. Be to, jis galės pakuoti ne tik sviestą, margariną, mėsą, bet ir saldumynus. Tokių įrenginių, anot direktoriaus, prašo arabų šalys.

Naują automatą, jei nebus jokių netikėtumų, pirkėjams planuojama pasiūlyti jau po metų. Per metus būtų galima pagaminti 60-80 tokių automatų.

Pernai priėmusi 16 naujų žmonių, “Fasa” šiemet įdarbintų dar tiek pat, bet norimų specialistų nėra.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentarai (1)

  1. Jaunius Jaunius rašo:

    O kol pakavimo įrenginiai kainuoja didelius pinigus, siūlau naudotis pigesnėmis pakavimo alternatyvomis – https://dezes.lt/


Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...