2010 Spalio 28

Finansai

Kultūros rėmimo fondas sumenks milijonu

veidas.lt

Kitąmet Kultūros rėmimo fondas, į kurį stringant programiniam kultūros finansavimui su projektais kreipiasi vis daugiau paramos prašytojų, žada disponuoti 18,4 mln. Lt biudžetu, arba maždaug 1 mln. Lt mažesniu nei šiemet.

“Tai susiję su tuo, kad šiemet mažiau pajamų į biudžetą bus surinkta iš azartinių lošimų, alkoholio ir tabako gaminių akcizo”, – “Veidui” teigė kultūros ministro patarėjas Rolandas Kvietkauskas. Jis pridūrė, kad tikslų būsimųjų metų fondo biudžetą nurodyti kol kas sudėtinga, nes kiekvienais metais susidarantis projektų vykdytojų nepanaudotų lėšų likutis perkeliamas į kitus kalendorinius metus.

Beje, numatoma atnaujinti ir Kultūros rėmimo fondo tarybą, kuri šiuo metu neveiksni. Buvusį jos pirmininką posto netekusį kultūros viceministrą Donatą Valančiauską tarybos sudėtyje žada keisti dailininkas Saulius Valius, o dabartinę viceministrę Nijolę Laužikienę – Kauno rajono savivaldybės mero patarėjas Zigmas Kalesinskas.

Į 2011 m. pirmojo pusmečio finansavimą pretenduojančių teikėjų paraiškas Kultūros rėmimo fondas žada pradėti rinkti lapkritį.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...