2010 Lapkričio 16

Pirmalaikiai rinkimai

Krikščionių partijos frakcija norėtų paleisti Seimą

veidas.lt

Seimo Krikščionių partijos frakcijos nariai pritaria siūlymams surengti pirmalaikius parlamento rinkimus. Kaip teigia frakcijos seniūnas Vidmantas Žiemelis, dabartinė valdžia nesusidoroja su jai keliamais uždaviniais ir dar labiau stumia valstybę į ekonominę duobę.

“Nėra išorinių veiksnių, kuriais galima būtų pateisinti didžiulį šalies ūkio nuosmukį ir nedarbo augimą, katastrofišką darbščiausių piliečių emigraciją ar visagalę korupciją. Todėl pirmalaikių Seimo rinkimų paskelbimas ir naujos valdžios atėjimas gali pagerinti situaciją Lietuvoje”, – sakė V. Žiemelis.

Frakcijos narių nuomone, įgyvendinus pasiūlytas neatidėliotinas antikrizines priemones – didinti minimalią algą, mažinti PVM, gražinti nusavintas socialines išmokas, neapmokestinti investuojamų įmonės pajamų ir kitais svertais skatinti nacionalinio ir užsienio kapitalo investicijas į darbo vietas, skatinti verslo kreditavimą – Lietuvos ekonomikos ir finansų pamatai sustiprėtų per pusmetį, o piliečiai vėl atgautų pasitikėjimą Lietuvos ateitimi.

Seimo Krikščionių partijos frakcijos narių teigimu rinkimai į parlamentą galėtų įvykti kitų metų vasarį kartu su rinkimais į savivaldybes.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...