2010 Lapkričio 16

Pirmalaikiai rinkimai

Konservatoriai pirmalaikių Seimo rinkimų nenori

veidas.lt

Seimo Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakcija šiandienos posėdyje apsvarstė Darbo partijos frakcijos iniciatyvą paskelbti pirmalaikius Seimo rinkimus ir vieningai ją atmetė. Pasak Frakcijos seniūno Jurgio Razmos, tokią idėją TS-LKD frakcija laiko nepriimtina.

„Manau, Darbo partija siekia pirmalaikių rinkimų bandydama gyventojų dėmesį nukreipti nuo teismuose dėl juodos partinės buhalterijos paskendusių savo partijos vadovų. Tapimas kandidatais į Seimą, o sėkmės atveju – ir Seimo nariais, Darbo partijos lyderiams vėl sugrąžintų imunitetą ir sudarytų prielaidas siekti baudžiamosios atsakomybės senaties. Dalis kitų partijų pasiduoda šiai idėjai vardan trumpalaikės partinės naudos siekių“, – sakė seniūnas.

Parlamentaras atkreipia dėmesį ir į dviveidiškumą dalies pirmalaikių rinkimų iniciatorių, kurie skelbia Seimą susikompromitavus kai nebuvo balsuota už mandato atėmimą iš A.Sacharuk. „Šių opozicijos iniciatorių laikysena iki apkaltos aiškiai byloja, kad būtent jų balsavimas ir nedalyvavimas ir lėmė apkaltos rezultatą“, – teigė J. Razma.

„Po to, pamatę visuomenės pasipiktinimą A. Sacharuk „gelbėjimo akcija“, jie nutarė atsakomybę už savo neatsakingą laikyseną permesti konstruktyviai dirbančiai Seimo daliai. Tokia elgsena yra negarbinga. Seimas neturi tapti tokių „akcijų“ įkaitu. Juo labiau, jis neturi pasiduoti įvairiems kėslams, trukdantiems Seimo darbui, ir metus jį perbėgti į rinkimus“, – pabrėžė Frakcijos seniūnas.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...