2010 Lapkričio 18

Pirmalaikiai rinkimai

Konservatoriai: Darbo partija mėgina nukreipti dėmesį nuo V. Uspaskicho

veidas.lt

Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakcija, apsvarsčiusi Darbo partijos frakcijos iniciatyvą paskelbti pirmalaikius Seimo rinkimus, teigia, kad Darbo partija siekia pirmalaikių rinkimų, bandydama gyventojų dėmesį nukreipti nuo teismuose dėl juodos partinės buhalterijos paskendusių savo partijos vadovų.
“Frakcija atkreipia dėmesį ir į dviveidiškumą dalies pirmalaikių rinkimų iniciatorių, kurie skelbia Seimą susikompromitavus, kai nebuvo balsuota už mandato atėmimą iš A. Sacharuko. Pamatę visuomenės pasipiktinimą A. Sacharuko “gelbėjimo akcija”, jie nutarė atsakomybę už savo neatsakingą laikyseną permesti konstruktyviai dirbančiai Seimo daliai. Tokia elgsena yra negarbinga. Seimas neturi tapti tokių “akcijų” įkaitu”, – rašoma frakcijos pranešime.

TS-LKD frakcijos nariai įsitikinę, kad už pirmalaikių rinkimų slypi interesų grupės, norinčios sustabdyti LR Vyriausybės vykdomas ir seniai lauktas reformas, visų pirma, pradėtą energetikos sektoriaus išlaisvinimą nuo vienpusės Rusijos ir “Gazprom” priklausomybės.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...