2011 Kovo 25

Donatas Jankauskas

Kitąmet pensijos bus grąžintos į prieškrizinį lygį

veidas.lt

Lietuvoje kas mėnesį 47 tūkst. žmonių gauna didesnes nei 1000 Lt socialinio draudimo pensijas (senatvės, netekto darbingumo, invalidumo), mokamas iš “Sodros” biudžeto. Beje, senatvės pensijos čia sudaro didžiausią dalį – didesnes nei 1000 Lt pensijas gauna 39,6 tūkst. žmonių.

Socialinės apsaugos ir darbo ministro Donato Jankausko komentaras

Sunkmečiu buvo priimtas Laikinasis įstatymas, kuriuo laikinai, dvejiems metams, buvo sumažintos iš “Sodros” biudžeto mokamos išmokos, tad gaunančių didesnes nei 1000 Lt pensijas žmonių Lietuvoje neišvengiamai sumažėjo.

Nustojus galioti laikinajam įstatymui, nuo 2012 m. gaunančių didesnes nei 1000 Lt pensijas žmonių padaugės. Taip pat galiu patikinti, kad nuo kitų metų sausio 1 d. sumažintos pensijos bus grąžintos į prieškrizinį lygį ir žmonės gaus tokio pat dydžio pensijas, kokias gaudavo iki sunkmečio.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentarai (1)

  1. zigmas zigmas rašo:

    Oi kaip gerai tokiem gaspadoriams valdyt tą Lietuvos liaudį,pagalvojai,reikia pnigų,per pensininko pensiją brukšt ir biudžetas pilnėja,iš duobės kabariojamės,bet reikėtų už tokį durną vadovavimą,rėžt seimūmams per kišenes ir pamokint kaip veržt diržą,tai jie suprastų kaip geras malonumas pensininkui ar invalidui yra sutaupyt gydimuisi už buto patarnavimus ir dar bedarbiui vaikui,kuris apgavystės dėka įbrido į skolą ir į užsienį per machinacijas nebeišvažiavo.Tos įdarbinimo firmos,kažkodėl man atrodo,kad jos įsikurusios su kai kurių seimūnų palaiminimu.Seimunai irgi taupo pinigėlius važinėdami po visus gyvatynus,o atlyginimai vis per maži,atskvošėkit,padarykit išimtį,padirbėkit metuose vieną mėnesį be algos,tai matysim kad rodot patrijotiškumą ir kuriem velniam tų patarėjų,gal kitam ir dėl sekso reikia,bet kitiem garbingo amžiaus ir žila galvele,ne seksas galvoj,bet ar tiek tų patarėjų butina,jei pačiam ta galvelė tuščia,tai ir penkios svetimos nebepripompuos,jei sklerozė,tai užleisktam,kuris dar be kito pagalbos dar gali maklinėt.Dirbkitės,juokinkit žmones,bet kad nepatirtų eiliniai žmonės dėl jūsų nemokšiškumo ir nesugebėjimo dirbt savo darbo ir mažiau stengtis prisigrust savo kišenes,nes gobšumas didžiulė nuodėmė,nes neturėsit ramybės ir pomirtiniame gyvenime,pagalvokit ir į ateitį,nes niekas nėra amžinas.


Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...